top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Co kupić na Dzień Dziecka? Jakie słodycze na Dzień Dziecka? Podpowiadamy pomysły na słodkie prezenty


1 czerwca 2023 - Dzień Dziecka słodkie pomysły na prezenty

Już jutro wszystkie Dzieci - te małe jak i duże będą obchodziły swoje święto. W tym artykule dowiesz się czym ich obdarować w tym wyjątkowym dniu.


Czy kolejne zabawki, to dobry pomysł?

Myślisz nad kupnem kolejnych zabawek, gdzie poprzednio kupione sprawiły radość na chwilę, a teraz leżą w koncie i tylko przeszkadzają? Każdy posiadający pełną rodzinę, zdaje sobie sprawę, że Dzieci wszystko po czasie, zaczyna nudzić. Wydajemy fortunę na ich rozpieszczanie i sprawianie radości, lecz one po kilku dniach czy tygodniach, nie chcą się angażować w układanie puzzli, kloców, granie w gry planszowe czy nawet playstation? Nie martw się, nie jesteś z tym sam/a.

Klocki Lego

Każdy z nas uwielbia słodycze, jak tą wiedzę wykorzystać?

Każdy z nas uwielbia słodycze, pytane jak można wykorzystać tą wiedzę, podczas obdarowywania nimi aby zaskoczyć drugą osobę? Odpowiedź jest bardzo prosta! Słodycze personalizowane, jest to bardzo oryginalny pomysł. Wystarczy stworzyć swój projekt dla krówki, michałka, czekoladki, lizaka czy innej wybranej słodyczy.


Etykieta słodyczy ze zdjęciem Twojego Dziecka

U nas jest to możliwe! Wystarczy podesłać na naszego maila, zdjęcie Dziecka w wysokiej jakości pliku, a my odpowiednio dopasujemy zdjęcie do szablonu krówki czy też innej wybranej słodkości. Mamy możliwość również nadruku wewnątrz opakowania, zawsze można napisać coś miłego bądź złożyć życzenia w środku krówki, michałka, czekoladki, lizaka..Dzień Dziecka w firmie

Dzień Dziecka to szczególna okazja, która celebruje radość i niewinność dzieciństwa. To czas, aby uhonorować dzieci i docenić ich wyjątkowe talenty i zdolności. Jako firma możesz uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym, oferując spersonalizowane krówki reklamowe.


Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, którą można uatrakcyjnić spersonalizowanymi krówkami reklamowymi. Projektując zabawne opakowanie, oferując je jako prezent, tworząc kampanię w mediach społecznościowych lub organizując wydarzenie, możesz świętować Dzień Dziecka w zabawny i wciągający sposób. Dlaczego więc nie dodać personalizowanej reklamowej krówki do obchodów Dnia Dziecka w tym roku?


12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page