top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Co kupić na osiemnastkę? Jaki prezent na 18 urodziny? Co kupić przyjaciółce na urodziny?

Zbliża się ważna okazja. Przed Tobą urodziny przyjaciółki lub Twojego chłopaka. Nie są to byle jakie urodziny - w końcu osiemnastkę obchodzi się raz w życiu. Chciałbyś przygotować na tę okazję coś wyjątkowego, zaskoczyć solenizanta lub solenizantkę. Mijają jednak dni, a Ty nadal nie wiesz co mogłoby to być? Zachodzisz w głowę jak połączyć oryginalność, swój budżet oraz czas realizacji. Nie martw się, pomożemy!
Krówki reklamowe, czekoladki z logo, ciasteczka z nadrukiem to nie wszystko!
Urodzinowy prezent od Dulce


Urodziny to specjalne okazje, które wymagają świętowania, a jaki jest lepszy sposób na świętowanie niż spersonalizowane krówki urodzinowe? Te pyszne smakołyki można dostosowywać i oferują szeroki wybór opcji projektowych do wyboru. W tym wpisie przyjrzymy się światu spersonalizowanych krówek urodzinowych i wszystkim opcjom, jakie one oferują.


Spersonalizowane krówki urodzinowe to wyjątkowy sposób na uczczenie czyjegoś wyjątkowego dnia. Te krówki są robione na zamówienie i można je dostosować do dowolnego projektu lub preferencji smakowych. Idealnie nadają się na prezent lub jako specjalna uczta dla jubilata. Najlepsze jest to, że można je łatwo zamówić online i dostarczyć prosto pod drzwi.


Spersonalizowane krówki urodzinowe oferują szereg opcji projektowania, które można dostosować do okazji. Możliwości są nieograniczone, od prostych projektów z imieniem lub wiekiem po bardziej wyszukane projekty ze zdjęciami lub wiadomościami. Niektóre popularne opcje projektowania obejmują ulubioną drużynę sportową, ukochaną postać lub zdjęcie jubilata. Opcje projektowania są ograniczone tylko wyobraźnią.


Personalizowane krówki urodzinowe to wyjątkowy i smaczny sposób na uczczenie czyjegoś wyjątkowego dnia. Dzięki szerokiej gamie opcji projektowych i smaków można je dostosować do dowolnych preferencji. Niezależnie od tego, czy jest to prezent, czy specjalna uczta, spersonalizowane krówki urodzinowe z pewnością sprawią, że każde przyjęcie urodzinowe będzie niezapomniane.
Nie ma co zwlekać napisz do nas!
Personalizowane krówki to idealny prezentJeśli nie jesteście fanami krówek personalizowanych możemy przedstawić Wam znacznie szerszą ofertę. Co powiecie na Michałki z nadrukiem?


Michałki z nadrukiem to właśnie te klasyczne słodkości, które od lat pozostają pysznie niezmienne. Możecie zakupić je aż w trzech wariantach! A wśród nich: personalizowany Michałek na foli logowanej producentem, Michałek z nadrukiem w gładkiej srebrnej foli oraz Michałek biały. Każdego Michałka zwieńcza w 100% zaprojektowana przez Was obwoluta.


Projekt dla Michałka może być równie wystrzałowy jak dla krówki! Pomimo pomniejszonej powierzchni wciąż jest ona w całości do Waszej dyspozycji. Zdjęcia, teksty, grafiki, wariacje artystyczne, co tylko przyjdzie Wam do głowy! My graficy tylko czekamy na takie wyzwania, by ruszyć z bloków startowych do programu i słać Wam zjawiskowe propozycje.


To co znajdziecie w szablonach urodzinowych dla krówek z nadrukiem, jest aktualne dla każdej słodkości. Ale pamiętajcie szablony urodzinowe to nie jest ograniczenie! Wszystko co zainspiruje Was w sieci, w życiu codziennym lub zostało już stworzone, zgodnie z prawami autorskimi możemy przelać na obwolutę.
Idealny, smaczny prezent na każdą kieszeń
Michałki z nadrukiem na urodziny


A co jeśli nasza solenizantka lub solenizant nie przepadają za powyższymi propozycjami? I na to jest rada.


Polecamy Waszej uwadze czekoladki reklamowe. Czekoladki personalizowane występują w akcencie elegant jako czekoladka Biznes Class oraz Long Gold oraz w akcencie tradycji jako czekoladka Belgijska z prawdziwej belgijskiej czekolady!


Żaden znawca i koneser słodkości nie oprze się ich aksamitnej, kakaowej nucie.


Wpadajcie, oglądajcie i smakujcie! Czekamy na Wasze maile :)3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page