top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Co na poczęstunek dla kolegów w szkole? Co wręczyć dziecku do szkoły? Jaki poczęstunek na urodziny?

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka. Z jednej strony Janek co roku przynosi wszystkie najlepsze batony, z drugiej strony oryginalność w postaci upieczenia ciasta jest domeną mamy Kasi. Tomek zawsze częstuje owocami z ogrodu, a Ania obsypuje klasę najlepszymi cukierkami na wagę. Czym zatem zaskoczyć małych milusińskich? Co wręczyć dziecku do szkoły w ramach urodzinowego poczęstunku?

Jeśli chodzi o nas, pomysły to żaden kłopot! Krówki z logo, krówki personalizowane, krówki firmowe, cukierki reklamowe, krówki z napisem - znaczą wszystko to samo, czyli Twoje pyszne krówki, z bezpłatnym projektem i dostawą do domu już w 8 dni!


Ale jak to często bywa pośpiech, natłok obowiązków i podróż po farbki na poniedziałkową plastykę o 21:30, mogą sprawić, że pamięć o poczęstunku się zatrze. Co wtedy? I na taki przypadek mamy radę. Nasz awaryjny krówkowy telefon :)

W zanadrzu mamy dla Was usługi express oraz turboexpress, które pozwolą nam na skrócenie terminu realizacji z 6 do 2 dni!


Kochane mamy, wiemy jak często głowicie się, by utrzymać ekonomię Wasze go budżetu, a jednocześnie zapewnić uśmiech na ustach Waszych pociech.

Myślimy, że krówki urodzinowe mają w sobie wszystko czego z tej okazji potrzeba.

A jeśli dostępne informacje to dla Was za mało, mamy poniżej listę pomysłów :)


  1. Krówki personalizowane super bohaterami, która staną się nie tylko poczęstunkiem, ale i niespodzianką dla Twojego dziecka od Ciebie i od Twojego dziecka dla jego przyjaciół.

  2. Krówki z napisem od wewnątrz sprawdzą się świetne jako słodkie zaproszenie na urodziny. Po rozwinięciu krówki na etykiecie może znaleźć się data, godzina oraz miejsce planowanego przyjęcia.

  3. Jedno zamówienie może pomieścić aż kilka projektów, dzięki czemu nie musisz zastanawiać się nad wzorem pasującym zarówno dla dziewczynek jak i chłopców - możesz połączyć oba!

  4. Szablony urodzinowe nie są ograniczeniem. Możesz skorzystać z szablonów weselnych, firmowych, a nawet świątecznych lub zupełnie bezpłatnie zaprojektować swoje krówki personalizowane od podstaw. Dzięki tej możliwości etykieta krówki sprosta wyzwaniom nawet najbardziej niespotykanych postaci jakie zna Twoja pociecha.

Jeśli czegoś zabrakło w ofercie naszych cukierków reklamowych daj nam znać w wiadomości.

Nie jest ważne, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osoba prywatną - krówki z nadrukiem są właśnie dla Ciebie.Cukierki z logo to nie tylko domena firm. To także świetna okazja do wywołania uśmiechu na twarzach naszych najbliższych i przyjaciół.
Cukierki krówki z nadrukiem szablonu urodzinowego


Czy krówki jako poczęstunek szkolny są odpowiedzią wyłącznie na okazję urodzinową? Nie tylko!


Może Twoja pociecha startuje na przewodniczącego szkoły, a może wstępuje do rady uczelnianej? Towarzyszyliśmy już w wielu drogach młodych ludzi na szczyt, dlatego dokładnie wiemy jak wspomóc Twoją kampanię.

Krówka z logo kandydata lub zwykła krówka personalizowana z nadrukiem to idealnie pyszna powierzchnia dla Twojego komunikatu. Wygrana też może być słodka :)

Jeśli nie masz pomysłów, nie jesteś pewien jak to działa, szukasz sposobu wręczenia słodkości reklamowych - napisz do nas! Pomożemy, poradzimy, zaprojektujemy.


Pamiętaj, że w przypadku wyborów to jak kandydat zostanie zapamiętany ma znaczenie. A nic nie pomaga zapaść w pamięć tak jak oryginalność i doza zaskoczenia. Taki efekt z pewnością przyniosą krówki z nadrukiem.


Jesteśmy dla Was od poniedziałku do piątku od godziny 8:00-17:00. Możecie kontaktować się z nami telefonicznie oraz mailowo. Zapraszamy!


5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page