top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Co to E-Commerce? Na czym polega praca E-Commerce? Czy krówka jest E-Commerce?

Dużą popularnością w dzisiejszych czasach cieszy się branża E-Commerce. Czym jednak jest? Na czym polega E-Commerce? Jest to nic innego jak handel prowadzony za pośrednictwem Internetu. Klienci dokonują zakupów online za pośrednictwem każdego urządzenia, które umożliwia poruszanie się w sieci.
Słodycze z logo możesz kupić online oraz stacjonarnie w naszym biurze
Krówki reklamowe są E-CommerceE-Commerce pozwala nam na zakupy bez odwiedzenia placówki firmy. Bez wątpienia jest to wygodny wynalazek, ale i bardzo pożyteczny dla osób, które nie mogą pojawić się w określonym miejscu lub nie mogą się tam pojawić w chwili, gdy potrzebują sprecyzowanego produktu.


Zatem jak myślicie? Czy nasze krówki reklamowe są E-Commerce? Pewnie, że tak! I to właśnie wszystko z myślą o Was.


Jako klient agencyjny możecie dokonywać zakupu naszych słodyczy reklamowych i wysyłać je niemal po całej Europie bez wychodzenia z domu. Proste prawda? W naszym sklepie ze słodyczami z logo nie musicie uzupełniać formularzy, wniosków, zleceń - podsyłacie nam maila i działy z prędkością światła!


Jakie są inne zalety tej gałęzi handlu? Krówki reklamowe, ciasteczka z logo, lizaki na zamówienie, trufle reklamowe, opakowania personalizowane, czy też pozostałe z naszych słodkości mogą zaczekać na Waszą decyzję. Możemy stworzyć dla Was kilka projektów, dokonać kilku wycen, a Wy możecie swobodnie odejść od komputera lub smartfona, porównać oferty, skonsultować tę decyzję bez konieczności stresowania się, że ktoś patrzy Wam na ręce i wyczekuje Waszej odpowiedzi.

Zamów kiedy chcesz i delektuj się ich smakiem
Słodycze personalizowane onlineJakie inne zalety posiadają krówki reklamowe E-Commerce?


Łatwość komunikacji - Co prawda możecie się nie zgodzić z tym argumentem, w końcu nic nie zastąpi rozmowy na żywo i możliwości dokładnego śledzenia prac projektowych naocznie. Niemniej wiedzieliście, że nie jesteście zmuszeni do kontaktu wyłącznie mailowego? Możecie kontaktować się z nami telefonicznie i za pomocą aplikacji WhatsApp. Prace projektowe dzięki temu są znacznie prostsze. Jest to również świetna propozycja dla osób mniej zapoznanych z technologią.


Możliwość swobodnej oceny możliwości - Na naszej stronie znajdziecie zdjęcie podglądowe słodyczy reklamowych oraz w sekcji szablonów firmowych lub szablonów okolicznościowych, gotowe wzory dla realizacji każdego z naszych produktów reklamowych. Możecie porównać grafiki z dotychczas realizowanymi wzorami lub dopasować je do produktów zakupionych z okazji chrztu/ślubu/świąt. Z uwagi na komfort jaki daje pozostawanie w wybranym przez siebie miejscu na świecie, nie odczuwacie presji, więc możecie dokonać wyboru między produktami takimi jak: krówka firmowa, krówka okolicznościowa, lizak na zamówienie, trufla z logo, ciasteczko personalizowane, twarde cukierki, opakowania personalizowane oraz tym jak zostaną spersonalizowane.


Oszczędność - Przede wszystkim jest to oszczędność Waszego czasu. Piszecie kiedy chcecie, odpowiadacie kiedy chcecie, wszystko zależy od Was. Drugim ważnym argumentem jest oszczędność środa transportu, kłopotów ze znalezieniem ewentualnego miejsca parkingowego lub autobusu o odpowiedniej godzinie. Z resztą sami wiecie - nie ma to jak w domu :)

Poznaj naszą ofertę wysyłając wyłącznie maila
Zakup słodyczy z logo nigdy nie był tak prosty
Jeśli jeszcze nie miałeś przyjemności poznać naszych pysznych słodyczy personalizowanych, a w szczególności produkowanych na maśle krówek reklamowych nie ma na co czekać - napisz do nas!


Współpracujemy również z wieloma agencjami i to cechuje naszą markę to jakość, terminowość oraz pełna anonimowość.


Czekamy na Twoją wiadomość!

6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page