top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Co to PCK? Czym zajmuje się PCK? Dlaczego powstał PCK? Jakie są cele PCK?

To właśnie dzisiaj 8 maja obchodzimy Święto Polskiego Czerwonego Krzyża. Czym jest PCK? PCK to najstarsza, polska fundacja. Skupia się ona na działaniach humanitarnych. Dzięki niej ofiary klęsk żywiołowych, ubodzy, chorzy oraz niepełnosprawni otrzymują pomoc.
Słodycze personalizowane mogą być poczęstunkiem wielu akcji charytatywnych
Krówki reklamowe razem z PCK!


Jak właściwie powstała ta szczytna organizacja? Wszystko rozpoczęło się tuż po tym, gdy Polska stała się niepodległa. PCK pomagała wszystkim rannym w powstaniach.


Od tego czasu niezmiennie ich misją jest pomaganie wszystkim tym, którzy doznali krzywdy i cierpienia.


Ich zasadami jest ochrona życia i zdrowia, szacunek dla człowieka, przyjaźń, współpraca zrozumienie oraz najważniejsza - pokój.


Działania PCK są godne podziwu. Od dekad realizują niezwykle szczytne idee. Pragniemy okazać im wsparcie. Kibicujemy każdemu działaniu, które może prowadzić do poprawy komfortu życia drugiego człowieka.


Czy widzieliście nas w stołówkach, podczas akcji charytatywnych oraz w darach? Jeśli nie, polecamy uwadze nasze wsparcie. Od wielu lat wspomagamy fundacje, przekazujemy nasze krówki jako nagrody i z dumą ukazujemy na swoich etykietach sponsorów wraz z podziękowaniami dla ich czynów.


Krówka reklamowa wspaniale nada się do akcji promocyjnej mającej na celu odnalezienie fundatorów.


Krówki z nadrukiem to też szansa na stworzenie zagadek, kolorowanek i konkursów dla najmłodszych.

Krówki reklamowe też pomagają!
Krówki z logo ramię w ramię z PCK!


Jeśli Wasza fundacja poszukuje ekonomicznego i wysokiej jakości dodatku do prezentów: wielkanocnych, na boże narodzenie, z okazji nowego roku, dnia kobiet, dnia mężczyzn to krówka reklamowa świetnie sprawdzi się w tej roli.


Dzięki możliwości realizacji kilku projektów, wysyłki w wiele miejsc w kraju i na świecie możecie połączyć zamówienie wszystkich swoich lokalizacji lub złączyć zamówienie z partnerem biznesowym w celu uzyskania bardziej atrakcyjnej oferty dla krówki z logo.


Zamówienia krówki z nadrukiem realizujemy w 6 dni, dlatego nie musicie się martwić, iż podczas eventu Wam jej zabraknie.


Nie musicie również zastanawiać się nad jakością produktu. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty ją poświadczające. Masło, mleko i cukier - to podstawy nasze sukcesu.


Krówki reklamowe to nie tylko reklama firmowa - to także promocja szczytnych celów. Słodki pomysł na dziękuję dla patronów oraz wolontariuszy.


Tam, gdzie działacie Wy - my wspieramy każdy Wasz krok.

25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page