top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Czy nasze oferta skierowana jest wyłącznie do firm? Czy klient indywidualny może złożyć zamówienie?

Otrzymujemy od Was wiele nieśmiałych zapytań dotyczących tego, kto może skorzystać z naszej oferty. Bardzo często zastanawiacie się, czy jako klient indywidualny możecie także złożyć zamówienie, zamówić próbki oraz czy wystawienie fakturki jest koniecznie. W dzisiejszym blogu zbieramy dla Was wszystkie kluczowe informacje i odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania w postaci Q&A.
Czy krówka jest dostępna dla każdego?
Q&A słodyczy reklamowych
Czy krówki reklamowe mogą zamówić wyłącznie klienci firmowi?

Nie, nasza oferta skierowana jest do każdego wielbiciela słodkości. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz firmę, czy nasze słodkości potrzebne Ci są na ślub lub chrzciny. Z największą przyjemnością zrealizujemy każde zamówienia słodyczy reklamowych.


Czy jako klient indywidualny muszę otrzymać fakturę?

Nie korzystamy z kasy fiskalnej, stąd jedynym dokumentem sprzedaży jaki oferujemy jest fakturka imienna lub firmowa. Zgodnie z wymaganiami prawnymi każdy zakup cukierków reklamowych musi zostać udokumentowany.


Czy zaprojektujecie etykietę dla mojego zamówienia?

Oczywiście, nasze produkty to kompleks pysznych słodkości reklamowych oraz projektu w dowolnym wydaniu. Wy dostarczacie nam materiały lub wskazówki, a my zupełnie bezpłatnie przygotowujemy oraz zmieniamy jeden bądź więcej projektów. Nasze cukierki reklamowe zawsze ulegają personalizacji według Waszych wskazań, a nadruk grafiki odbywa się dopiero wtedy, kiedy zaakceptujecie projekt.


Czy mogę przygotować projekt samodzielnie?

Nie ma najmniejszego problemu. Udostępniamy Wam szablon, wskazówki dotyczące projektu, a Wy możecie działać gdzie chcecie i jak chcecie. Zarówno zaprojektowanie opakowań słodyczy reklamowych przez nas i przez Was nie wpływa na cenę produktu.


Czy sami produkujecie krówki personalizowane?

Z dumą poświadczamy, iż jesteśmy jednym z pięciu producentów krówek reklamowych w Polsce. Nasz zakład Krogal mieści się w Głuchołazach. Dzięki starannie opracowanej recepturze, rozwiniętej logistyce transportu oraz profesjonalizmowi w obsłudze klienta jesteśmy liderem w branży słodyczy reklamowych, a w szczególności krówek z nadrukiem.


Czy mogę zamówić krówki w podziękowaniu lekarzowi? Czy to odpowiedni prezent, co Państwo myślą?

Krówka reklamowa sięga swoich korzeni aż w 20 wieku, zatem bez wątpienia jest to słodkość tradycyjna, a polska krówka z nadrukiem jest szczególnie ceniona. Dzięki tym faktom możemy być pewni, iż dla wielu z naszych klientów krówka reklamowa jest smakiem dzieciństwa i budzi same najlepsze wspomnienia. Krówka ulega całościowej personalizacji, czyli to Wy wybieracie, czy projekt będzie zabawny/poważny/wzniosły/elegancki. To Wy nadajecie mu charakter dzięki, któremu stanie się uniwersalnym podarunkiem, dlatego odpowiadamy: To najodpowiedniejszy prezent!

Możecie podarować krówkę z logo zaprzyjaźnionemu kurierowi, doktorowi, nauczycielowi, egzaminatorowi prawa jazdy, szefowi, pracownikowi, a właściwie każdemu! Krówka reklamowa jest uniwersalna i ponadczasowo pyszna.

A jeśli krówka reklamowa nie przypadnie go gustu Waszemu odbiorcy to mamy dla Was ofertę słodyczy reklamowych pełną pysznych alternatyw dla krówek z nadrukiem.

Słodki quiz z wiedzy o krówkach reklamowych i nie tylko
Co wiecie o słodyczach reklamowych?
Jak złożyć zamówienie?

Niezależnie od tego, których słodyczy reklamowych dotyczy zamówienie, każdorazowo wysyłacie do nas maila, a my projektujemy etykietę, tworzymy wycenę i odsyłamy ją do Was w mniej niż kwadrans. Jeśli projekt dla cukierków reklamowych będzie dla Was odpowiedni wystawiamy fakturkę, wpisujemy adres dostawy i gotowe! Jak szybko, prawda?


W ile dostarczacie słodycze reklamowe?

Każde zamówienie rozpoczyna akceptacja projektu lub jego dostarczenie przez Was w formie gotowej do druku. To właśnie od tego momentu naliczany jest czas realizacji słodyczy reklamowych. Dla krówek personalizowanych jest to 5 do 6 dni roboczych. Dla Michałków reklamowych, trufli premium z logo, czekoladek na zamówienie, lizaków personalizowanych, opakowań z nadrukiem, lizaków reklamowych, czekolad z logo termin realizacji wynosi 14 dni kalendarzowych. Pozostałe produkty w naszej ofercie takie jak: migdały reklamowe, ciasteczka na zamówienie, karmelki z logo, mentosy reklamowe, cukier personalizowany wykonujemy od 14 do 28 dni kalendarzowych.


Ile trwa dostawa? Z jakiego kuriera korzystacie?

Korzystamy z usług kuriera InPost w opcji dostawy dom-dom. Szacowany czas dostawy to 1-2 dni roboczych. Oczywiście czas ten może zostać wydłużony w tzw. ,,gorących okresach" dla dostaw tj. święta. W przypadku przesyłek zagranicznych czas dostawy może obejmować nawet 7 dni w zależności od regionu oraz przewoźnika, ponieważ w przypadku realizacji zamówień wysyłanych poza Polskę korzystamy z usług kilku przewoźników. Możecie również odebrać słodycze reklamowe osobiście lub zamawiając własnego kuriera.


Czy wysyłacie Wasze słodycze reklamowe za granicę?

Oczywiście. Realizujemy zamówienia z wysyłką do: Portugalii, Estonii, Puerto Rico, Republiki Wybrzeża Kości Słoniowej, Rosji, Rumuni, Salwadoru, San Marino, Senegalu, Serbii, Singapuru, Słowacji, Słowenii, USA, Syrii, Szwecji, Tajlandii, Tajwanu, Tunezji, Ugandy, Urugwaju, Wenezueli, Włoch, Wysp Dziewiczych, Wysp Kanaryjskich i wielu innych. Chcesz dowiedzieć się, czy możemy wysłać zamówienie pod wskazany przez Ciebie adres oraz jaki będzie koszt wysyłki słodyczy reklamowych? Napisz do nas!


Czy mogę zamówić na raz kilka produktów i kilka projektów?

Nie widzimy żadnej przeszkody. Możesz zamówić każdą pozycję spośród naszych słodyczy reklamowych. Mamy możliwość realizacji również wielu projektów w ramach jednego zamówienia oraz w ramach realizacji jednego produktu.


Jak drukujecie?

Korzystamy z techniki druku cyfrowego oraz flexodruku. Posługujemy się wobec tego paletą kolorów CMYK dla: krówki reklamowej, opakowań personalizowanych, lizaków na zamówienie, czekolad reklamowych, czekoladek personalizowanych, Michałków z logo, trufli na zamówienie, mentosów reklamowych. Pantone pozostawiamy dla: karmelków reklamowych, cukru z logo, ciasteczek na zamówienie, migdałów reklamowych oraz innych produkcji maszynowych.


Czy Wasze słodycze są naprawdę dobre?

Na odpowiedź na to pytanie mamy kilka argumentów :) Pierwszym z nich jest nasza pozycja na rynku oraz setki stale powracających klientów. To oni są wyznacznikiem naszego sukcesu, dlatego bez wątpienia możemy potwierdzić wysoką jakość naszych produktów. Drugim argumentem zostaną zatem opinie. Są to opinie nie tylko zespołu, który mogą Państwo założyć, iż byłby stronniczy. To komentarz zwrotny dziesiątek klientów, którzy pragną podzielić się z nami swoją radością. Ich odpowiedziom zawdzięczamy nieustanną motywację do zachowywania jak najwyższych standardów produkcyjnych i rozwoju. Jeśli nie wierzycie nam na słowo sprawdźcie sami zamawiając pakiet próbek naszych słodyczy reklamowych.

Dla Was codziennie rozwijamy naszą ofertę cukierków z logo
Słodycze reklamowe są naszą pasją


Czy w naszym dzisiejszym Q&A zabrakło odpowiedzi na trapiące Cię pytanie? A może dalej nie jesteś pewien wszystkich szczegółów? Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem, w kontakcie mailowym oraz na live chacie na naszej stronie www.dulce.com.pl.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page