top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Czy zaufanie w biznesie jest ważne? Co budzi zaufanie? Dlaczego warto postawić na Dulce?

W naszej branży zmagamy się z dużą konkurencją. Wiele zakładów podobnie jak my, od wielu lat starannie dopracowuje swoją recepturę, wprowadza nowe możliwości oraz stara się zaskoczyć klientów. Chcemy przedstawić Wam kilka zalet wyróżniających nas na tle konkurencji.

... i naszym pysznym słodyczom reklamowym!
Tysiące firm zaufały DulceKażda z naszych słodkości: lizak z logo, ciasteczka na zamówienie, mentosy reklamowe, trufle z nadrukiem, Michałki personalizowane, czekolady z logo, czekoladki na zamówienie oraz krówki jest produkowana z najwyższej jakości składników.

Skład naszych słodkości jest ograniczony do minimum. Cukierki reklamowe nie zawierają w sobie substancji konserwujących, sztucznych wypełniaczy lub jakikolwiek innych substancji szkodliwych.


Wszystkie z produktów możecie przetestować sami zamawiając pakiet próbek.

Współpracujemy wyłącznie z topowymi producentami takimi jak np. Hanka. Smak naszych słodyczy reklamowych nie jest Wam obcy. W swoim słodkim menu posiadamy ponadczasowe klasyki: krówki, lizaki z witaminą C, Michałki i trufle premium! A wszystko to w personalizowanej etykiecie.


Technologia druku pozostaje nie bez znaczenia! Choć druk cyfrowy jest Wam dobrze znany z naszym nowoczesnym sprzętem wznosimy go na nowy level. Najnowsze drukarki pozwalają nam na wielogodzinne sesje drukowania z zachowaniem idealnie koloru. Oprócz ich wielkich korzyści dla producenta i Wy możecie zauważyć różnicę. Nieustanny rozwój naszej działalności zawdzięczamy Wam - naszym klientom.Zamów próbki cukierków z logo już dziś
Przekonaj się sam o jakości naszych słodyczy reklamowychNaszą dumą jest krówka reklama. Możemy zapewnić Was, iż nie jesteśmy jednym z dystrybutorów, lecz pełnoprawnym producentem znanym w całej Polsce jako Krogal. A nasz sekret to ponad 50-letnia receptura, która oparta jest o mleko, masło i cukier.


Nasi klienci zawsze opisują personalizowaną krówkę jako tą, którą pamiętają z dzieciństwa. Aksamitnie mleczna, idealnie słodka, a do tego z nadrukiem. To perfekcyjne trio, które sprawdzi się w każdej okazji.


Czy wiesz, że krówka personalizowana to nie tylko dodatek biznesowy? Nasza oferta dostępna jest dla każdego. Pośród szablonów dla krówki znajdziecie niezwykle szeroki wybór wzorów okazjonalnych. Celebrujemy z Wami piękne chwile jakimi są: narodziny dziecka, ślub, chrzciny oraz rodzinne okazje jakimi są: święta, urodziny, imieniny, rocznice.


Ale czy to znaczy, że nie można zamówić krówki z nadrukiem z innej okazji? Pewnie, że można! Krówka reklamowa to najsłodszy wyraz podziękowań pod słońcem o czym przekonały się tysiące naszych odbiorców.


To także idealny dzięki swojej klasie i smakowi podarunek dla licytacji charytatywnych, ponieważ zwycięzca może spersonalizować krówkę w wybrany przez niego sposób. Takie akcje również warto promować. Krówka z logo świetnie sprawdzi się jako poczęstunek na Twoim stoisku z puszką w trakcie trwania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Co jeszcze możemy wykonać? Krówkę personalizowaną z okazji dnia ojca, dnia matki, dnia babci, dnia dziadka, dnia chłopaka, dnia kobiet i każdego innego święta lub tak po prostu - bez okazji, dla Waszego uśmiechu!
Krówki reklamowe to przysmak i tych małych i tych dużych
Krówkowa kolorowanka zamówiona przed Przedszkole nr 7

Posiadamy także ofertę skierowaną do firm. Jest to zarówno oferta agencyjna, jak i oferta indywidualna.


Poszukujesz biznesowego partnera? Odpowiedzi na pytanie o niską cenę, wysoką jakość oraz szybkie terminy realizacji? Świetnie trafiłeś! Od lat współpracujemy z wieloma agencjami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy czego oczekujecie od słodyczy reklamowych i jak ważna jest niezawodność oraz Wasza anonimowość.

Z naszej strony zawsze możecie liczyć na pełną poufność, profesjonalizm, a także dbałość o Wasz wizerunek w postaci bezbłędnie realizowanych, szybkich zleceń.


Jeśli nie prowadzicie działalności agencyjnej nic straconego - mamy dla Was pyszną ofertę dla całości menu słodyczy personalizowanych.


Lizaki z logo, ciasteczka na zamówienie, trufle reklamowe, Michałki z nadrukiem, czekolady z logo, mentosy reklamowe oraz pyszne krówki reklamowe mogą towarzyszyć przy okazji targów, okresowych promocji, uczestniczyć w świątecznych obchodach lub każdego dnia witać gości w Waszej recepcji.


Ile pomysłów, tyle sposobów wykonania. Pamiętajcie, zawsze możecie liczyć na naszą kreatywność! Wystarczy tylko jedna wiadomość mailowa aby rozpocząć naszą współpracę. Jakie to proste, prawda?

#krowki_z_logo #krowki_reklamowe #krowki_z_nadrukiem #krowki_personalizowane #krowki_na_zamowienie #producent_krowek #Dulce #slodycze_reklamowe
4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page