top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Jaka wizytówka jest najlepsza przy otwarciu branży beauty? Proponujemy krówkę reklamową z Twoim logo

Jeśli jesteś nową osobą, która otwiera swój salon w branży beauty - fryzjerstwo, kosmetyka, paznokcie, rzęsy i nie tylko, to przede wszystkim powinieneś zadbać o sprawdzoną promocję.Wizytówka, ulotka jak najbardziej jest odpowiednia, lecz my mówimy na to nuda!

Zachęcamy do nowoczesnego rozkręcenia swojego biznesu nie tylko by zostać zapamiętanym u tych małych klientów..

krówka reklamowa
Krówka reklamowa dla branży beauty

Kto z nas nie delektuję się tymi słodkimi ciągutkami? Moja babcia do dziś wspomina jak kiedyś się topiło cukier na karmel.. A tutaj proszę, nie dowierza do tej pory jak one powstają.


Proponujemy innowacyjne rozwiązanie, a są nim słodycze reklamowe! Personalizowane słodycze z twoim logo, to oryginalny pomysł na rozpoczęcie swojego biznesu. Krówka z logo, lizak z logo, cukierek z logo, czekoladka z logo, a także opakowania z logo zostaną zapamiętanie na dłużej. Każdy będzie kojarzył salon piękności nie tylko z piękniejszym wyglądem, ale z nutą słodkości.

Rozpieszczaj swoich klientów tak, aby ponownie właśnie do Ciebie zawitali.


Mamy dla Ciebie szybkie rozwiązanie, jeśli salon otwierasz na dniach, to krówki reklamowe sprawdzą się idealnie. Realizujemy je standardowo w 5-6 dni roboczych bądź ekspresowo nawet w 1-2 dni!


Etykietę personalizujemy pod twój look! Prześlij nam swoje logo, stronę internetową, zdjęcia oraz dane, a my przygotujemy odpowiednią propozycję projektową. Nie posiadasz logotypu? To również nie problem, mamy dużo wzorów z branży beauty. Jesteśmy wstanie stworzyć niepowtarzalne krówki reklamowe.

Krówka reklamowa
Krówka reklamowa dla stylistki rzęs

Dodatkowo możesz również w środku stworzyć kody rabatowe lub zniżki dla klientów aby wrócili do Ciebie z zadowoleniem. Sam pomyśl, każdy posiada vouchery, a nikt nie pomyśli o słodyczach reklamowych z niespodzianką w środku.


Nie jesteś przekonany co do smaku i jakości naszych słodyczy z logo? W pełni to rozumiemy i dlatego posiadamy możliwość wysyłki bezpłatnego pakietu próbnego naszych Słodyczy reklamowych!


Nie czekaj! Napisz już dziś, bo krówki personalizowane możesz zamówić z wyprzedzeniem. W sumie jesteśmy pewni, że gdy zamówisz na próbę, to nie oprzesz się ich smaku i ponowisz swoje zamówienie o większą ilość słodyczy reklamowych.


22 wyświetlenia1 komentarz

1 Comment


samuelgebsons
Nov 16, 2023

Jeśli otwierasz się na rynek beauty, wizytówka jest kluczowym narzędziem do budowania wizerunku i przyciągania klientów. Krówka reklamowa z Twoim logo to ciekawy i kreatywny pomysł, który może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. To nietypowe podejście, które może się wyróżniać na tle konkurencji. To jest podejście, którego użyłem do reklamowania Keratin Boost: https://chila.pl/product/projectlashes-keratin-boost-odzywka-do-rzes-i-brwi-5ml. Było to bardzo skuteczne rozwiązanie.

Like
bottom of page