top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Jakie święto przypada na 12 maja? Kiedy odbywa się Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek?

Ciężka, ponadwymiarowa praca, tysiące przytrzymanych dłoni, setki zaopiekowanych pacjentów, godziny potu i wyrzeczeń - tak wiele zawdzięczamy ich pracy. W dniu 12 maja to właśnie nasze bohaterki pielęgniarki oraz bohaterowie pielęgniarze obchodzą swoje święto. Pragniemy im słodko podziękować za trud!
Krówki z logo sprawdzą się w każdej sytacji
Słodycze reklamowe pomogą Ci wyrazić podziękowania na tysiąc sposobówKrówka okolicznościowa sprawdzi się jako upominek dla gości na weselach, chrzcinach, imieninach, czy jako upominek dla jubilata lub osoby. Dzięki tak wszechstronnemu zastosowaniu jest to idealny, smaczny i adekwatny do każdego wydarzenia upominek.


Neutralność takiego upominku pozwoli Wam określić go jako uniwersalny, zatem nadający się zarówno do utworzenia reklamy firmowej, osłodzenia najważniejszych chwil w życiu, jak również do wyrażenia podziękowań opiekunowi medycznemu lub rehabilitantowi.


Wiemy, że personel medyczny to liczba mnoga, dlatego oprócz produkcji kilku kilogramów krówek z nadrukiem, realizacji ich z kilkoma różnymi etykietami, możemy także zaproponować utworzenie małych lub dużych pakiecików krówkowych. Pyszne krówki z nadrukiem zostaną zamknięte w dowolnej ilości w woreczku celofanowym przyzdabianym wstążką.


Jesteśmy wszechstronni i otwarci na wszelką współpracę. W naszej ofercie znajdują się gotowe projekty etykiet na cukierki, ale każdy z naszych klientów może przedstawić własne propozycje na podstawie firmowych szablonów lub okolicznościowych szablonów krówek opublikowanych na naszej stronie.
Krówki z logo, ciasteczka z nadrukiem, lizaka na zamówienie oraz wiele innych, pysznych słodkości
Słodkie podziękowania z cukierkami reklamowymi od DulceOd firmy dla pracowników - słodkie podziękowania personelowi to także nasza specjalność.


Pracownicy są filarem Twojego sukcesu, w przypadku pielęgniarzy i pielęgniarek filarem zdrowia Twoich pacjentów. Na co dzień dokonują wielu poświęceń, dlatego w tym ważnym dniu chcemy osłodzić ich trud pysznymi podziękowaniami razem z krówką personalizowaną.


Możemy przygotować dla Was zamówienia lokalne, jak i krajowe. Możemy zrealizować kilka etykiet, dzięki czemu możecie podziękować każdemu pracownikowi z osobna, złożyć unikatowe życzenia każdemu z działów z osobna lub wybrać odmienny projekt dla każdej placówki.


Nadajmy podziękowaniu karmelowego wybrzmienia w postaci krówki reklamowej lub pysznie czekoladowego razem z czekoladkami z logo. To Wy wybieracie produktu oraz jego nadruk, dlatego nie zwlekajcie - złóżcie zamówienie dla cukierków reklamowych już dziś i cieszcie się produktem w wybranym przez Was terminie.


Serdecznie zapraszamy do naszej galerii szablonów oraz zachęcamy do autorskiej twórczości :)
2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page