top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Kiedy jest Światowy Dzień Służby Zdrowia? Co łączy go ze słodyczami reklamowymi?

Dokładnie 7 kwietnia 2023 roku będziemy obchodzić Światowy Dzień Zdrowia. Jest on świętem ustanowionym aż w 1938 roku. Każdego roku Dzień Zdrowia koncentruje się na innej tematyce. Każdy z nich podkreśla priorytetowość problemów w obszarze zdrowia publicznego.
Słodycze reklamowe także mogą wspierać tą kampanię
Dzień Zdrowia razem z Dulce


Co zostało hasłem obecnego roku? - Ratujmy życie! Bezpieczne szpitale w czasie katastrof! Bez wątpienia jest to problem godzien pochylenia się nad nim. Obecna sytuacja geopolityczna także sprzyja tegorocznym, słusznym rozważaniom.


A Wy słyszeliście o Dniu Zdrowia?


Jeśli ze strony organizatorów, promotorów lub osób gorąco wspierających te działania chcielibyście rozsławić zasłużone wydarzenie, mamy dla Was słodki sposób.


Wiele organizatorów różowego października oraz zbliżonych kampanii utrzymuje z nami ścisłą współpracę, stąd możemy potwierdzić nasze doświadczenie w tym zakresie. Jeśli zastanawiacie się, czy słodycze reklamowe są odpowiednią promocją dla tak znaczącej tematyki - bez wątpienia będzie to pyszny i odpowiednio prezentujący się akcent reklamy.


Krówki z nadrukiem mogą zostać rozdysponowane do punktów obrad, stoisk informacyjnych, a także mogą być rozdawane. Dzięki ich rozmiarowi, estetyce i niecodziennej formie prezentowania treści, z pewnością wspomogą Was w osiągnieciu wyznaczonego celu.


To jednak nie jedyne możliwość wsparcia omawianego wydarzenia.
Lizaki na zamówienie, krówki reklamowe, czekolady i wiele innych
Promocja Dnia Zdrowia jest możliwa dzięki słodyczom reklamowymJak wygląda kwestia zapotrzebowania?

Zamówienia dla krówek reklamowych, trufli z logo, ciasteczek na zamówienie, lizaków na zamówienie, czekoladek z nadrukiem możecie składać począwszy od ilości minimalnej do ilości liczonej w setkach kilogramów. Z największą przyjemnością zrealizujemy dla Was jedno zamówienie, które będzie zawierało dyspozycję wysyłki wielu partii do wielu oddziałów. Jeśli nie jesteście pewni logistyki Waszego zamówienia napiszcie do nas!


Czy wysyłacie zamówienia za granicę?

Tak. Wysyłka możliwa jest do naprawdę imponującej liczby zakątków świata, jednak przed finalizacją zawsze potwierdzamy Wam nasze możliwości. Wystarczy, że wskażecie nam adres, planowaną ilość kilogramów, a m dokonamy pełnej wyceny wraz z oceną możliwości. Nasze słodycze reklamowe podróżują już od wielu lat niemal po całym świecie.


Czy Wasze krówki reklamowe są certyfikowane?

Tak, posiadamy certyfikat IFS. International Featured Standard (IFS) Food 7 to międzynarodowo norma uznawana przez GFSI, która zaświadcza o bezpieczeństwie i jakości przetworzonych produktów spożywczych i procesów produkcji żywności.


Jak wygląda projektowanie?

Dla każdej słodkości reklamowej tworzymy indywidualny projekt. Korzystamy z materiałów dostarczonych z Państwa strony lub samodzielnie je wykonujemy.

Projekt jest bezpłatny - możecie zobaczyć swoją wizję graficzną w wielu wariantach.

Realizujemy także kilka projektów dla słodyczy reklamowych w obrębie zamówienia jednego produktu.

Możecie umieścić na słodyczach personalizowanych nieograniczoną ilość logotypów, innych grafik, znaków, kolorów itd. nieodpłatnie.
Krówki reklamowe to strzał w dziesiątkę
Słodycze z logo kampanii


Jeśli szukacie inspiracji, nie jesteście pewni jakie macie możliwości, a może nigdy nie mieliście do czynienia ze słodyczami reklamowymi i chcielibyście się przekonać jak pyszną są reklamą - napiszcie do nas!


Nasze realizacje znajdziecie na stronie oraz na Instagramie!7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page