top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Kiedy zaczynają się wakacje 2023? Ile będą trwały wakacje? Czy krówki polecą na wakacje z nami?

Sobota 24.06.2023 ostatni dzwonek i waaaakacje kochani! Co za szczęśliwy czas dla wielu z Was. Dla tych, którzy do urlopu jeszcze odliczają też najdziemy coś słodkiego na pocieszenie. A tymczasem mamy dla Was zagadkę: Gdzie zabrać ze sobą krówki na wakacje?
Słodycze reklamowe sprawdzą się wszędzie
Krówki reklamowe, wakacje i Ty!Przed nami dwa miesiące odpoczynku - boska wizja co? Ale zanim mamy dla Was małą polecajkę.


Wizyta z biurze podróży to zazwyczaj czas rozważań najlepszych z opcji, pytań, konwersacji, czyli słowem okazja. A jaka to okazja? Okazja do zapisania się w pamięci klienta słodką wizytówką. Krówka reklamowa sprawdzi się tu jak znalazł. Dla tych, którzy nie zdążyli nic przekąsić przed wizytą w Waszym biurze podróży i dla tych, którzy uwielbiają słodycze. Dla najmłodszych i dla fanów oryginalności. Zawsze znajdziemy sposób, by wyróżnić Was na tle konkurencji pysznymi słodyczami reklamowymi.


Również w dobrym obyczaju leżą napiwki, dlatego od naszych klientów zdobyliśmy dla Wasz pyszną poradę :) W krajach arabskich oraz afrykańskich krówki reklamowe robią furorę. Dla lokalsów jest to wyjątkowy przysmak, dlatego bez wątpienia krówka z nadrukiem będzie miłym podziękowaniem dla gospodarzy. Możliwość personalizacji sprawia, iż możemy umieścić tam słowo dziękuję w każdym dostępnym tłumaczeniu!

Krówki z logo na każda okazję
Słodycze z logo na wakacjeWiemy ilu z Was pracuje w pocie czoła nad osiągami własnej firmy. Wakacje to także super okazja na ciekawy post lub nową relację biznesową ze słodką wizytówką w postaci słodyczy reklamowych.


Krówka reklamowa i widok pięknego zachodu słońca w asyście klifów i lazurowej wody. Brzmi bajecznie co? To właśnie takie aranżacje pozwolą zdobyć Ci większą liczbę obserwatorów.


Możesz również sporządzić anglojęzyczne krówki z logo i podarować je potencjalnym, przyszłym partnerom biznesowym, których spotkasz podczas wypoczynku. Etykieta krówki reklamowej jest bardzo kompaktowa i zmieści się wszędzie, więc nie obawy, iż raz schowana ucieknie pamięci odbiorcy.


A może jesteś właścicielem kurortu, domków letniskowych, wypożyczalni sprzętu lub innej atrakcji wakacyjnej? Nie ma znaczenia, czy prowadzisz swoją działalność w Polsce, czy w innym zakątku Europy.


Ozdób wnętrze swojego apartamentu kilkoma krówkami reklamowymi z bilecikiem życzącym udanego pobytu lub podziękuj za odwiedzenie swoim gościom słodkim pakietem krówek reklamowych lub innych słodyczy z logo.

Słodkie lato tylko z Dulce
Słodycze z logo podbijają EuropęMamy także opcję dla zapracowanych lub tych z ulotną pamięcią. Realizacja krówek planowana! Możecie złożyć zamówienie w dowolnym momencie i zaplanować wysyłkę w najbardziej odpowiedniej dla Was dacie.


Macie konferencję w Niemczech w sierpniu? Boicie się, że w natłoku obowiązków zapomnicie o zamówieniu krówki z logo na czas? Nic nie szkodzi - my zapamiętamy za Was!


1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page