top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Gdzie zamówić wizytówkę? Czy wizytówka jest potrzebna w dobie cyfryzacji?

Wizytówka to skompresowana informacja o Twojej firmie. Mały, zgrabny i elegancko ilustrowany fragment papieru, który pozwala utrwalić Ci pamięć o możliwości oraz sposobach kontaktu z Twoją firmą. Pierwszym skojarzeniem jest zapewne powyższa definicja. Czy jednak wizytówka musi być wyłącznie papierowa? A może istnieje sposobność modyfikacji akcentu papierniczego?Cukierki reklamowe, jak żadna inna forma pomogą zbudować Ci pozytywne skojarzenia na linii klient-Twój biznes!
Słodycze personalizowane są Twoją słodką wizytówką


Zastanawiałeś się kiedyś nad tym jaką rolę pełnią cukierki z logo? Zapewne sam wielokrotnie widziałeś w wielu poczekalniach i recepcjach słodki poczęstunek. Zostałeś powitany krówką reklamową na Twoim hotelowym łóżku lub Twoje dziecko otrzymało lizaka dzielnego pacjenta z logo Waszej przychodni.

Ale czy kiedykolwiek myślałeś o tym, by podarować swoim klientom pyszny i personalizowany jednocześnie produkt? Personalizowane słodycze reklamowe to prawdziwy game changer. Pomimo dużej popularności oraz dostępności, słodycze personalizowane pojawiają się na tyle punktowo, by nie powodować przesytu u odbiorców i wciąż zaskakiwać.


Odpowiedzmy sobie na jedno pytanie, czy może być coś lepszego niż połączenie pysznego z pożytecznym? Zdecydowanie jest to połączenie bezkonkurencyjne, dlatego od lat stawiamy na wysokiej jakości słodycze z logo. Nie musisz obawiać się, iż cały koszt naszego produktu tkwi w wydruku oraz marży. Podstawą naszej działalności jest zadowolenie Twoje i Twoich klientów, dlatego dążymy do tego, by nasze słodycze budziły zachwyt i pozwalały klientom zapamiętać Cię w samych superlatywach. Efektem tych działań jest produkcja na najwyższym poziomie, certyfikowane umowy z liderami runku słodyczy oraz profesjonalizm w każdej czynności.


Słodycze z Twoim logo to także aspekt działań na tle psychologicznym. Czy wiedziałeś, że nawet krótka ekspozycja na Twoje logo/znak rozpoznawczy/nazwę może pomóc przy wyborze Twojej firmy przez konsumenta w przyszłości?

Konsument nawet nieświadomie przechwytuje informacje o Twojej firmie. Wystarczy, iż produkt z Twoim nadrukiem przykuje jego uwagę na kilka sekund. W tym momencie obraz Twojej działalności zapisuje się w jego pamięci. Będąc odwiedzającym targi, stojąc przed wyborem dostawcy lub w jakiejkolwiek innej sytuacji stwarzającej okazję do wybrania właśnie Ciebie, to znajomość Twojego logo pomoże przeważyć szalę na Twoją korzyść. Potencjalny konsument świadomie bądź nieświadomie rozpozna Twoją markę i kierując się zasadą wyboru znajomego produktu, złoży zamówienie właśnie w Twojej firmie!

Warto zapamiętać, iż częstotliwość ekspozycji Twojego znaku rozpoznawczego znacząco wpływa na zwiększenie szansy zakupu Twojego produktu.
Lizaki na zamówienie, ciasteczka z logo, krówki reklamowe i wiele, wiele więcej!
Twoi klienci pokochają smak naszych słodyczy personalizowanych


Czy zatem wizytówka jest potrzebna? Co znaczy wizytówka dla Twojej firmy? Czy wizytówka musi być wyłącznie papierowa?

Wizytówka, szczególnie ta słodka jest absolutnym must havem. Dzięki słodyczom reklamowym: zaskakujesz klienta smakiem, wyróżniasz się na tle konkurencji personalizacją oraz zapadasz w pamięć dzięki wyłamaniu się z rutyny.

Co w praktyce oznacza to dla Ciebie? Sukces! Każdy kolejny zadowolony klient, stale zwiększająca się liczba interesantów jest celem każdego przedsiębiorstwa.

Zamień dotychczasowy papier na etykietę reklamową i sam przekonaj się o zaskakujących rezultatach.Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim Klientom, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Nasza wieloletnia współpraca jest największym komplementem i świadectwem doświadczenia w branży.


Marki takie jak Altax, Baumit, Plus, Sidolux wybrały Dulce jako producenta słodkich wizytówek kampanii reklamowych. Poniżej przedstawiamy Wam jedną z naszych realizacji.


Krówki z napisem, lizaki na zamówienie, czekoladki z logo firmy, ciasteczka personalizowane, opakowania z nadrukiem i wszystko co dostępne jest w naszym zasięgu możecie zamówić już dziś.


Serdecznie zachęcamy Was do kontaktu. Wycena, projekt oraz pakiet próbek są bezpłatne. Nie musicie ufać nam na słowo - sprawdźcie sami! :)Słodycze z logo firmy stanowią świetne urozmaicenie nie tylko recepcji, ale wielu spotkań biznesowych. Choć wręczenie wizytówki nie wyszło z mody - ciekawe co Twoi partnerzy biznesowi powiedzą na słodką odsłonę tego informatora?
Krówki personalizowane z logo firmy
15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page