top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Krówki personalizowane na zbiórkę pieniędzy. Pomysły jak je odpowiednio wykorzystać.

Spersonalizowane krówki mogą być świetnym sposobem na zachęcenie ludzi do zbiórki pieniędzy czy też na imprezę charytatywną.


Oto kilka sposobów krówek reklamowych do wykorzystania na zbiórkach.


  1. Sprzedawaj krówki w ramach zbiórki pieniędzy. Stwórz krówkę z nazwą lub logo zbiórki/imprezy charytatywnej i sprzedawaj ją bezpośrednio jako przedmiot zbiórki. Jest to świetny sposób na zebranie pieniędzy, a jednocześnie promowaniem zbiórki.

  2. Użyj spersonalizowanej krówki jako nagrody za darowizny. Oferuj spersonalizowane krówki jako nagrodę za darowiznę o określonej kwocie. Może to zmotywować ludzi do przekazywania większych darowizn i pomóc w osiągnięciu celu zbiórki pieniędzy.

  3. Oferuj spersonalizowane krówki jako prezent w podziękowaniu darczyńcom, którzy przyczynili się do zbiórki pieniędzy lub wydarzenia charytatywnego. Może to okazać uznanie i zachęcić darczyńców do dalszego wspierania sprawy.

  4. Utwórz warsztat robienia krówek. Zorganizuj warsztaty robienia krówek, podczas których ludzie będą mogli nauczyć się, jak robić spersonalizowane krówki. Pobierz opłatę za warsztaty, a dochód przekaż na zbiórkę pieniędzy lub imprezę charytatywną.

  5. Korzystaj z mediów społecznościowych do promowania krówki i sprawy. Udostępniaj zdjęcia krówki i informacje o przyczynie na platformach społecznościowych, takich jak Facebook i Instagram. Może to pomóc w podniesieniu świadomości i zachęceniu ludzi do przekazywania darowizn.


Ogólnie rzecz biorąc, spersonalizowane krówki mogą być kreatywnym i skutecznym sposobem zbierania pieniędzy na zbiórkę pieniędzy lub imprezę charytatywną. Wykorzystując spersonalizowane krówki jako przedmiot do zbierania funduszy, nagrodę lub prezent w ramach podziękowania, firmy mogą zachęcać ludzi do przekazywania darowizn i wspierania sprawy.


W swojej ofercie posiadamy nie tylko krówki reklamowe, ale również lizaki, cukierki, czekoladki, czekolady, ciasteczka, cukier . Serdecznie zapraszamy

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page