top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Krówki z logo twojej firmy na Dzień Kobiet

Dzisiaj jest 8 marca, od lat obchodzone Święto Kobiet.

Tradycyjnie wręczamy kwiaty swoim Kobietą, my zaś od siebie proponujemy coś słodkiego.


Krówki, cukierki, michałki, lizaki, czekoladki reklamowe i mnóstwo innych różnych słodkości, które posiadamy w swojej ofercie.


Słodycze zawsze nasz kuszą, lecz odmawiamy ich, ponieważ dbamy o linie. W tym dniu żadna kobieta, dziewczyna czy dziewczynka nie będzie na to patrzyła. Każda się skusi na odrobinę słodkości!


Swoją drogą sama krówka personalizowana będzie na dłużej niż kwiatek, który szybko zwiędnie czy też uschnie. Słodycze firmowe, to zawsze dobry pomysł, bo w końcu przysłowie "przez żołądek do serca" nie wzięło się znikąd! Nie musisz dzisiaj gotować, wystarczy kupić nasze czekoladki reklamowe i zyskać u swojej wybranki, za oryginalność. A wy co myślicie o naszym pomyśle?


Bardzo prawdopodobne, że w tym dniu, w pracy odwiedzą was piękne Panie, a wręczenie im krówek firmowych z okazji dnia Kobiet, na pewno zapadnie w pamięć!


Zachęcamy do przeglądania naszych wzorów szablonowych bądź mogą Państwo pisać do nas wszelkie wytyczne, a przygotujemy personalizowane słodycze pod wymyśloną inspirację. Nadruk na słodyczach reklamowych możemy zastąpić zdjęciem czy też kodem qr aby klienci z dumą wracali do Twojej firmy!


PS Życzymy Wam więcej takich słonecznych dni jak dzisiaj!24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page