top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Lizaki na zamówienie - gdzie zamówić? Odpowiadamy!


Bez wątpienia każdy z Was słysząc Chupa-Chups wyobraża sobie pysznego, okrągłego lizaka będącego smakiem dzieciństwa. Nic dziwne ten lizak stał się ikoną swojej kategorii. A co gdyby na rynku pojawił się ten oto lizak z możliwością personalizacji? Co gdyby okazało się, że owocowe lizaki kulki z witaminą C mogą wystąpić w dowolnie przez Was wybranym wariancie graficznym?

Z radością przedstawiamy Wam kolejny z naszych produktów personalizowany, wykonywany na zamówienie, lizak z logo!
Pysznie i kreatywnie? Takie są lizaki z logo!
Personalizowane lizaki kostki z Twoim nadrukiemLizak personalizowany na zamówienie występuje w miksie smaków i kolorów, a dzięki dodatkowi z witaminą C jego smak staje się jeszcze bogatszy. Eksplozję owocowych kolorów przerywa śmietankowa nuta. Jeśli mówić tu o pełnym profesjonalizmie konsera to finisz lizaka uznajemy za znakomity!


Całość sześciennego kartonika lizaka reklamowego jest personalizowana według Waszego projektu. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń - tworzycie zgodnie z przysłowiem - co tylko Wasza artystyczna dusza zapragnie :)

Dzięki drukowi w CMYKU nie ogranicza Was ilość użytych kolorów, gradienty kolorów, czy koszt produkcji opakowania związany z utworzeniem matryc.


Opakowanie jest wyjątkowo trwałe, jednak dzięki swojemu rozkładowi zaczepów pozwala na bezproblemowe otwarcie kartonika lub jego zdjęcie na czas konsumpcji. Jest to produkt typu easy access. :)


Lizak z logo skradnie serca nie tylko najmłodszych, ale dzięki swojemu nietuzinkowemu opakowaniu także serca tych nieco starszych. Kierujemy naszą ofertę do każdego z Was. Tworzymy zamówienie dla przedszkoli, przychodni, liceów, szkół wyższych, wojska, środowisk biznesowych i z okazji okoliczności prywatnych.
Milusińscy już od lat zachwycają się naszymi lizakami z logo
Dzieci uwielbiają nasze lizaki reklamowe!


Każdy, kto ma własny biznes, wie, jak ważne są reklamy. Aby mieć większy zasięg i zachęcić kolejne osoby do współpracy, trzeba dać się zauważyć. Słodkie upominki to świetny sposób na przyciągnięcie klientów – i wcale nie dotyczy wyłącznie firm zajmujących się działalnością dla dzieci.


Nie ma znaczenia, czym się zajmujesz, jakie wydarzenie organizujesz, ani jaki typ klienta Cię interesuje. Lizaki z logo firmy zawsze się sprawdzają. Powodem jest fakt, że wszyscy albo mamy dzieci, albo znamy kogoś, kto je ma. Dziecko będzie zadowolone ze smacznych słodyczy, co spowoduje, że rodzice będą Cię dobrze wspominać. Druga sytuacja jest nawet jeszcze bardziej korzystna. Kiedy lizaki firmowe ktoś weźmie nie dla siebie, ale przekaże dzieciom kogoś innego, to informację o Tobie dostanie więcej ludzi – także tych, którzy nie widzieli Cię osobiście.


Co to oznacza dla firmy? Im więcej osób o niej wie, tym większa szansa, że znajdzie się wśród nich przyszły klient. Nie zastanawiaj się więc, czy Twoje przedsięwzięcie można promować za pomocą lizaków. Można! Trzeba je tylko odpowiednio zaprojektować.
Słodycze reklamowe są całościowo personalizowane.
Projekt graficzny zawsze wykonujemy gratis


Nie codziennie widuje się tak elegancką i w pełni jadalną reklamę. Lizak z nadrukiem obiegł już całą Polskę. Gości w gabinetach lekarskich, na targach oraz w słynnym centrum rozrywki Energylandia!


Czy Chupa-Chups na zamówienie to jedyny lizak w naszej ofercie? Pewnie, że nie jedyny! Możemy Was zaskoczyć lizakiem deseniowym z logo, który personalizujemy naklejką Waszego projektu. Okrągły, płaski lizak deseniowy to eksplozja smaku, w końcu miksujemy dla Was wszystkie jego warianty w jednym zamówieniu. Jeśli jedna naklejka to dla Was za mało, znajdziecie pole do popisu - lizak deseniowy z logo może być personalizowany obustronnie.


Lizaki na zamówienie to bez wątpienia przykuwający uwagę akcent reklamowy.

Jeśli chcielibyście rozsmakować się w naszych cukierkach reklamowych zapraszamy do kontaktu. Nasi graficy z największą przyjemnością przeleją na papier Waszą wizję :Lizak z logo - kostka, czy deseniowy zawsze pozwolą Twojej reklamie zrobić efekt wow! Jak to mówią przed żołądek dociera się do serca :)
Lizaki reklamowe na zamówienie

4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page