top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

O czym warto pamiętać przed ślubem? Co wręczyć w ramach podziękowania dla rodziców?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu zakochanych. Bez wątpienia oprócz blasków ta chwila ma też swoje cienie. Temu pięknemu, weselnemu wieczorowi towarzyszą miesiące przygotowań. Państwo młodzi często zmagają się z listami TO DO oraz koniecznością wprowadzenia akcentów wyrażających ich podziękowanie. Najczęstszymi w tej kategorii pytaniami są: Co wręczyć rodzicom w ramach podziękowań? Co na podziękowanie dla gości? O czym warto pamiętać przed ślubem? Gdzie zamówię personalizowane podziękowania?

Jeśli jeszcze do tej pory nie zdecydowaliście się co będzie Waszą odpowiedzią na te pytania to mamy dla Was propozycję.Para młoda często stoi przed wyzwaniem efektywności, jakości oraz zachowaniu możliwych najniższych kosztów. Częstym trendem jest obdarowywanie gości małym, słodkim poczęstunkiem. Czekoladki, figurki, ciasteczka - znamy to z wielu uroczystości.

Co powiecie na małe przełamanie tego schematu? Krówka z nadrukiem to oczywiście miejsce na Waszą skromną lub elegancką, klasyczną lub kolorową grafikę związaną z najpiękniejszą chwilą w życiu młodej pary, ale czy wiecie, że możemy zamknąć w niej zupełnie inny motyw lub kilka?


Przed Wami kilka inspiracji :)

- Mix projektów krówki z nadrukiem pozwoli Wam na zamknięcie w woreczku celofanowym kilku szat graficznych dla Waszego wydarzenia

- Krówka personalizowana ze zdjęciem także jest możliwa. Możemy zamieścić na niej fotografię mamy oraz taty, dołączając wzruszające podziękowania w ich wnętrzu.

-A co myślicie o zamówieniu zawierającym 24 wyzwania schowane wewnątrz etykiety krówki, które Wasi goście będą mogli wykonać w ramach konkursu?

- Każdą z naszych słodkości możecie zamknąć w personalizowanym kartoniku tworząc pyszne pudełka niespodzianki.


Nie boimy się wyzwań, dlatego jeśli tylko w Waszej głowie pojawi się pomysł - zgłoście się do nas!
Zaskocz swoich bliskich słodkim podziękowaniem
Słodycze z nadrukiem na Twój ślubKrówki z logo w sekcji szablonów ślubnych to nie tylko krówki skierowane do młodej pary. To także must have każdych targów ślubnych. Możemy dopasować projekt do Waszego asortymentu lub pozwolić puścić Wam wodze fantazji graficznej poprzez udostępnienie szablonu do wykonania szkicu nadruku.


Słodycze personalizowane to równanie idealnie, coś słodkiego + Twoje logo.

Na trzy, dwa, raz krówkę masz! A jeśli nie krówkę to na pewno nie oprzesz się Michałkom....albo truflom....albo czekoladkom... Sami wiecie :)


Nic nie pozwala zapaść w pamięć potencjalnego klienta tak jak oryginalność. My wiemy jak robić słodycze, Wy wiecie jak je wykorzystać - to idealny duet!


Możecie reklamować własną markę na każdych targach, wręczać krówki z nadrukowaną wizytówką, zostawić namiar interesantom, wręczyć personalizowany pakiet biznesowy współpracownikom projektu ślubnego, ale co najważniejsze... Prowadząc prezentację pakietu ślubnego możecie zaproponować krówkę reklamową, już spersonalizowaną wybranym designem. Co więcej w jednym zamówieniu możecie zrealizować kilka projektów graficznych, dzięki czemu Wasz klient otrzyma możliwość wyboru najlepszego wzoru.


Jesteśmy gorącym kibicem Twojego sukcesu.

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page