top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Trafiony pomysł na oryginalny prezent Komunijny. Zaskoczysz wszystkich wokół!

Jak już tutaj trafiłeś, to nie bez powodu. Z pewnością chcesz zaskoczyć swoją córkę, syna, siostrzenicę, siostrzeńca, wnuczkę, wnuka, pociechę, która nie długo będzie przyjmować I Komunię Świętą.

Komunia
Krówki personalizowane na I Komunię Świętą

Jeśli pragniesz sprawić przyjemność w tym dniu, a nie szukasz tradycyjnego prezentu jakim jest łańcuszek, zegarek czy rower. To z całego serca rekomendujemy personalizowane słodycze reklamowe. Jest to idealny pomysł na zaskoczenie wszystkich wokół! Krówka personalizowana na komunie, jest dobrą koncepcją, ponieważ jest innowacyjnym rozwiązaniem. Dzieciaczki lubią się wyróżniać i chwalić, a ty dzięki temu zyskasz od nich sympatię.

Dysponujemy dużą ilością wzorów krówek na I Komunię Świętą, ale jeśli masz swój pomysł, swoją wizję, to śmiało napisz do nas, a stworzymy coś indywidualnego.


Krówka ze zdjęciem? U nas jest możliwa!

Krówka z niespodzianką w środku? U nas również jest możliwa!


Posiadamy nadruk dwustronny, nadruk full kolor i wiele więcej udogodnień aby zadowolić tych starszych jak i młodszych miłośników słodkości.


Nie wiesz od czego zacząć?

Wszystko zależy ile masz czasu. Krówki personalizowane są realizowane najszybciej. Jesteśmy wstanie je zrealizować w 1-2 dni robocze! Standardowy termin realizacji wynosi 5-6 dni roboczych od momentu akceptacji czyli za tydzień mogą już być u Ciebie! Jeśli zaś chodzi o inne słodycze personalizowane takie jak michałki personalizowane, trufle personalizowane, lizaki personalizowane, czekoladki personalizowane - ich standardowy termin wynosi 14 dni kalendarzowych od momentu akceptacji. Czyli do 3 tygodniu mogą być u Ciebie!

Klasyczny rower na komunię

Jeśli znasz już termin realizacji, to wiesz na które słodycze możesz sobie pozwolić.


Kolejny krok - projekt

Kolejnym krokiem jest stworzenie odpowiedniego projektu. Mogą to być gotowe szablony krówek personalizowanych na komunie, które znajdziesz na naszej stronie bądź możemy stworzyć od podstaw.

Jak wyżej wspomnieliśmy mamy możliwość realizacji krówki ze zdjęciem, krówki z nadrukiem dwustronnym oraz z własną inwencją twórczą. Krówki komunijne nie muszą być typowo w tym stylu, lecz jako prezent dla naszego pierwszokomunikanta. Jak już stworzymy odpowiedni projekt, który się Tobie spodoba, przystępujemy do realizacji zamówienia.


Czy to już wszystko?

Potrzebne są nam teraz tylko dane do wysyłki i fakturki. Po opłaceniu zamówienia, słodycze personalizowane są wysyłane w planowym terminie pod wskazany adres. Teraz pozostaje tylko czekać i delektować się smakiem :)


Zachęcamy do złożenia zamówienia na nasz email: biuro@dulce.com.pl12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page