top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Złe samopoczucie, depresja i ciągłe zmęczenie. Czy tylko ja odczuwam przesilenie wiosenne? Doradzamy

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię w ostatnim czasie pytania. Co się ze mną dzieje ostatnio, że nie mam na nic siły? Dlaczego czuję się jakbym zapomniał swoich myśli? Po przebudzeniu jestem zmęczony, a nie zrobiłem nic dlaczego?

W tym poście radzimy jak radzić sobie z przesileniem wiosennym

Czy słyszałeś w ogóle co to jest przesilenie wiosenne?

Przesilenie wiosenne można odczuć w momencie kiedy jeszcze nie skończyła się zima, ani nie zaczęła się wiosna. Dzisiaj zmienił nam się klimat, atmosfera, co również staje się odczuwalne dla naszego organizmu. Czy według Ciebie jest to dobra wymówka na wszelkie niepowodzenia? Czy jest to poważna sprawa, o której powinno zrobić się głośno?


Przesilenie wiosenne - objawy

Najczęstsze objawy, które występują u większości to:

- przede wszystkim zmęczenie

- depresja

- złe samopoczucie

- brak koncentracji lub pogorszenie jej

- senność


Inne objawy jakie mogą się pojawić, to: bóle głowy, brak ochoty do życia, reumatyzm czy nawet nasilenie się astmy.

Nie załamuj się!

Przesilenie wiosenne - przyczyny

Przede wszystkim brak odpowiedniej ilości słońca w okresie zimowym, skoki temperatur. Nieodpowiednia dieta, niedobór witamin i składników odżywczych oraz brak ruchu może rezultować również złym samopoczuciem.


Przesilenie wiosenne - jak sobie z nim poradzić?

Powinieneś wyjść na dwór mimo braku słońca, zrobić szybki spacer choćby po zakupy czy z psem. Również warto sięgnąć po witaminy i pić dużo wody. Robić rzeczy, które sprawią Ci najwięcej radości. Od siebie radzimy nasze personalizowane słodycze reklamowe. Niby nic, a cieszy, bo kto to z nas nie lubi słodyczy? Chętnie sięgamy po czekoladę, cukierki, michałki a w szczególności krówki. Nasze ciągutki słyną od kilkunastu lat, z tego, że są zawsze świeże i mega ciągnące! Na etykiecie słodyczy możemy zadrukować wszystko co tylko zapragniesz. Puść wodzę fantazji i napisz do nas, a my stworzymy bezpłatny projekt etykiety dla krówki reklamowej czy michałka reklamowego. Podziel się naszymi wyrobami z rodziną, przyjaciółmi czy nawet kolegami z pracy. Spraw bliskim trochę radości w tym trudnym dla większości okresie.

Świeżutka krówka reklamowa
15 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page