top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

12 czerwca 2023 - Dzień Stylisty Paznokci. Jaki sprawdzi się w tym dniu prezent i poczęstunek?

A w naszym kalendarzu świąt nietypowych wybił kolejny pyszny i ważny dzień - Dzień Stylisty Paznokci. Wszystkim artystą nail artu składamy najlepsze życzenia. Może z tej okazji chcielibyście obdarować Waszych klientów słodkim poczęstunkiem lub przygotowujecie się na otrzymane prezenty podziękowaniem zwrotnym? A może to właśnie Wy chcecie podziękować swojemu styliście lub stylistce? Mamy nosa, że u nas znajdziecie coś odpowiedniego :)
Słodycze personalizowane to najsłodsze ,,Dziękuję"
Krówki reklamowe z okazji Dnia StylistyKrówki reklamowe z logo to kreatywny i niepowtarzalny sposób na wyrażenie uznania dla Twojej stylistki.


Wiemy, że każda z Was miał wzloty i upadki w współpracy ze stylistkami, dlatego tym bardziej zachęcamy do doceniania tych, które niezmiennie od miesięcy czynią z Waszych paznokcie dzieła sztuki. Czujecie się nieśmiałe z tym zamiarem? Zastanawiacie się co trafi w gust Waszej stylistki? Mamy dla Was pysznego pewniaka - krówkę reklamową z logo.


Jeśli indywidualny projekt jest ponad Wasze możliwości z uwagi na nieznajomość gustów osoby, której chcecie podarować krówki z nadrukiem nic straconego. Możemy dla Was wykonać krówki firmowe w oparciu o nadesłaną w linku stronę. Dzięki temu odbiorca zyskuje podziękowanie, wysokiej jakości krówkę personalizowaną oraz kreatywną reklamę.


Krówki z logo można wyeksponować w ozdobnej miseczce lub tacy, dodając elegancji wystrojowi salonu . Klienci docenią ten przemyślany gest i mogą nawet podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, co doprowadzi do zwiększenia liczby poleceń ustnych. Oferując drukowane krówki jako poczęstunek, możesz stworzyć pozytywną i przyjazną atmosferę w salonie, zatem bez wątpienia krówka personalizowana ma szerokie zastosowanie.
Krówki reklamowe, lizaki na zamówienie, ciasteczka z logo - wszystko jest w Twoi zasięgu
Słodycze personalizowane na każdą okazjęKrówki zapakowane w celofanowe woreczki z kokardką to doskonały pomysł na prezent dla klientek lub stylistek paznokci. Woreczki mogą być wręczane jako podziękowanie za lojalność lub wyraz uznania dla ich ciężkiej pracy i poświęcenia. Krówki reklamowe to słodka i pyszna uczta, która pozostawi niezatarte wrażenie na obdarowanej osobie. Włączając spersonalizowane pakieciki z krówkami z nadrukiem do strategii wręczania prezentów w swoim salonie, możesz stworzyć pozytywne i niezapomniane wrażenie.


Organizujesz w tym czasie szkolenie? Może wspólnie z innymi stylistami urządzacie event? Dla szerszej grupy odbiorców świetnie sprawdzą się komplety z opakowaniami personalizowanymi. Możecie zapełnić je w dowolny sposób: czekoladkami reklamowymi, ciasteczkami na zamówienie, Michałkami z logo oraz najpyszniejszymi krówkami reklamowymi.


Personalizowane pakiety szczególnie sprawdzają się w branżach beauty. Zarówno klienci jak i usługodawcy pracujący w branży związanej z estetyką, kładą mocny nacisk na właśnie ten akcent w przypadku każdego produktu. Dzięki możliwości całościowej personalizacji słodyczy reklamowych to Wy wybieracie ich design, zatem mogą być one zgodne z każdym wskazanie tj. księgą znaku, wymogami salony, wymogami partnerów medialnych etc.!


Sprawdźcie sami już dziś!
Krówki reklamowe to pyszny pomysł na reklamę
Krówki z logo firmy dla salonów


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page