top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Co kupuje się na Wielkanoc? Czy na święta kupuje się prezenty? Tak pyszne, jak krówki nawet trzeba!

Jaki prezent na Wielkanoc? Czy na Wielkanoc kupuje się prezenty? Co na zajączka? Na te pytania dobrze znamy odpowiedź. Dla małych i dużych - słodycze personalizowane! Dzięki połączniu pysznych słodkości z możliwością całościowego zaprojektowania każdego cukierka, możesz zaskoczyć swoich bliskich, stworzyć design pasujący do pozostałych ozdób w Twoim domu lub po prostu cieszyć się piękną grafiką i smakiem.
Słodycze z nadrukiem to nie tylko domena firm, to także Twój słodki prezent dla bliskich
Personalizowane słodycze z okazji Wielkanocy

Trudno znaleźć osobę, która nie przepada za smakiem krówek.

Jako producent pysznych krówek z logo uznaliśmy, że posiadają one potencjał zjednywania sobie ludzi. Z tego powodu decyzja o stworzeniu możliwości personalizacji opakowań dla krówek sprawiła, że wielu klientów zechciało skorzystać z naszej oferty.

Dziś prezentujemy krówki w wielu klasycznych, jak i nietypowych smakach np. edycji piernikowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia w oryginalnych opakowaniach z grafiką tworzoną specjalnie dla każdego zamawiającego.

Kompleksowa obsługa klienta, naturalne składniki, dbałość o detale oraz wysoka jakość wykonania produktu, a także szybka realizacja zlecenia sprawiają, że wyróżniamy się na tle konkurencji. Spróbuj krówek na zamówienie i przekonaj się sam!

Receptury i bogate doświadczenie, pozyskane od poprzedników, pozwala dostarczać kolejnym pokoleniom odbiorców smaczne krówki w dobrze znanych opakowaniach. Utrzymanie wysokiej jakości wyrobów możliwe jest dzięki wdrożeniu międzynarodowych standardów produkcji, potwierdzonych certyfikatami IFS, HACCP. Dzięki najwyższej jakości i międzynarodowym certyfikatom w naszych słodyczach rozsmakowali się również odbiorcy zagraniczni.


Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych zachęcamy Was do odwiedzenia naszej galerii, szczególnie sekcji szablonów wielkanocnych, gdzie znajdziecie najświeższe propozycje graficzne dla krówek z nadrukiem.

Krówki z logo na pewno mile zaskoczą Waszych pracowników za sprawą swojego niepowtarzalnego smaku. Jednak nie jest to wyłączna korzyść.

W tym radosnym czasie nadruk znajdujący się na etykiecie krówek może pomóc Wam nawiązać relację z klientami. Wasi odwiedzający w wielkanocnym czasie często zaprzątają swe myśli koszyczkiem, święconką, wspólnym śniadaniem i ozdobami. Dzięki tej koncentracji świąteczny akcent na Waszych firmowych krówkach pomoże firmowej reklamie zapaść na dłużej w pamięć konsumenta i zostanie znacznie szybciej zauważony,
Cukierki reklamowe w zasięgu Twojej ręki to Dulce!
Zamów słodycze z logo już dziś


Słodycze personalizowane mogą także zostać Waszym podarunkiem od firmy dla firmy. Możecie stworzyć pakietu upominkowe dla Waszych pracowników, pracowników zaprzyjaźnionej firmy, a także cenionych partnerów biznesowych. Produkt wybieracie sami! Możecie stworzyć mix wszystkich naszych produktów.

Najświeższych pomysłów możecie szukać w naszej galerii, sektorze szablonów wielkanocnych.Krówka personalizowana z logo Twojej firmy to pysznie nietuzinkowy akcent zwieńczający świąteczne przygotowania!
Krówka personalizowana wykonana na szablonie wielkanocnym

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page