top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Czy krówki są zdrowe? Czy krówki są kaloryczne? Ile cukru jest w krówce? Ile kcal ma krówka?

Krówka reklamowa, ach krówka... Pyszności nie ma końca, ale często słyszymy nurtujące Was pytania o kaloryczność tej słodkości. Zastanawiacie się również, czy krówki są zdrowe, czy oddziaływają w sposób negatywny na organizm? Nie zostawimy Was bez odpowiedzi. Przed Wami zdrowotny esej krówkowy prosto zza kulis produkcji.
Wszystkie odpowiedzi w naszym artykule
Personalizowane krówki - Czy są zdrowe?


Krówka reklamowa to słodki przysmak cukierniczy, który jest uwielbiany przez wielu. Składające się z cukru, masła i mleka podstawowe składniki krówki są podgrzewane, a następnie mieszane, aż do uzyskania gładkiej, kremowej konsystencji.


Chociaż dokładny skład krówki z nadrukiem może się różnić w zależności od przepisu, większość odmian zazwyczaj zawiera dodatkowe środki aromatyzujące, takie jak czekolada, orzechy lub owoce. W składzie naszej krówki znajdą Państwo wyłącznie produkty pochodzenia naturalnego takie jak masło i cukier.


Pomimo pysznego smaku, nadmierne spożycie krówki może prowadzić do problemów zdrowotnych, takich jak otyłość czy cukrzyca typu 2, dlatego podkreślając 100% nieszkodliwość nasze produktu, tak jak każdy nadmiar, nadmiar słodyczy w tym krówki, może powodować negatywne skutki zdrowotne.


Mamy dla Was również ciekawostkę! Czy wiecie, że krówki są bogate w witaminę B6? To nie wszystko każda ze składowych krówki również niesie za sobą kolejne wartości. W maśle znajdują się witaminy A, D, E i K. Dzięki nim nasza skóra wygląda zdrowo, układ hormonalny funkcjonuje prawidłowo oraz zmniejszamy ryzyko wystąpienia osteoporozy.
Zamów pyszne krówki już dziś
Krówka reklamowa to także źródło witamin100 gram krówek to około 400 kalorii, brzmi groźnie prawda? Jednak, gdy przyjrzymy się temu bliżej może okazać się, że krówka to niskokaloryczna przekąska. Nasza krówka personalizowana to około 14 gram czystej smakowej przyjemności, co zatem przekłada się na niespełna 60 kcal w jednym cukierku reklamowym. Mając zatem ten fakt na uwadze możemy pozwolić sobie na tzw. co nieco nie przekraczając jednocześnie naszego dziennego zapotrzebowania kalorycznego.


Krówka z logo to popularny wyrób cukierniczy, który jest często spożywany jako słodka uczta. Chociaż krówka ma wysoką zawartość cukru, badania sugerują, że ilość sacharozy w krówce jest stosunkowo niewielka i jest mało prawdopodobne, aby znacząco zmieniła poziom glukozy we krwi. Zatem nie istnieją przeciwskazania (w przypadku osób zdrowych) do odmawiania sobie takiej przyjemności :)


Zatem w świetle powyższych faktów możemy stwierdzić, że krówka reklamowa jest produktem odpowiednim niemalże dla każdego. Jedząc ją nie musicie obawiać się o linie, dzięki obecności witamin o ich pożywność, przez brak sztucznych składników o swoje zdrowie, a dzięki pamięci o kontakcie z nami, że ich Wam zabraknie.


Mieliście już szansę odwiedzić naszą galerię szablonów? Wpadajcie i podziwiajcie! A czego nie znajdziecie to wiecie - dostarczymy Wam w projektowym pakiecie.

40 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page