top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Czy obchodzimy Dzień Świętego Patryka? Jaki prezent w firmie na Dzień Świętego Patryka?

Dzień Świętego Patryka jest dniem, który posiada wyjątkowe znaczenie dla mieszkańców Irlandii oraz Nowej Funlandii. W tym dniu wszyscy mieszkańcy są zwolnienie z obowiązku pracy. Dzień Świętego Patryka dotarł do wielu zakątków świata. Kojarzymy go z kolorem zielonym oraz koniczyną. W tym dniu odbywają się liczne festyny i uliczne obchody. Jednak to święto nie jest zarezerwowane wyłącznie dla mieszkańców Irlandii. Każdy z nas może dołączyć do celebracji.

Wiele firm posiada swoje filie w dalekich krajach. Możecie podarować im namiastkę ojczyzny solidaryzując się w tym wyjątkowym dniu z nimi. Mamy dla Was kilka pomysłów jak to zrobić.




Wysyłamy nasze słodycze reklamowe nawet do Irlandii!
Krówki reklamowe na Dzień Świętego Patryka


Dzień Świętego Patryka to jedno z tych świąt, które hucznie się celebruje w wielu krajach na całym świecie. 17 marca chodzi o to, by wspólnie z przyjaciółmi i rodziną biesiadować, najlepiej przy kuflu typowego irlandzkiego piwa. W tym celu można wybrać się do jednego z licznych, również w naszym kraju, irlandzkiego pubu, gdzie zabawa trwa do białego rana. Ważnym elementem obchodów Dnia św. Patryka jest symbolika, widoczna zwłaszcza w świątecznych stylizacjach. Zielone stroje, wszechobecne koniczynki i zabawne przebrania brodatych skrzatów to dopiero początek, a związane z nimi historie są niezwykle ciekawe. Lista z symbolami św. Patryka zdaje się nie mieć końca!


Kolor zielony jest jednym z najmocniejszych symboli Dnia św. Patryka i to właśnie ta barwa jest motywem przewodnim strojów, które można zobaczyć 17 marca podczas obchodów irlandzkiego święta. Nie ma znaczenia, jaki odcień wybierzesz, chociaż bez wątpienia z irlandzkim świętem najbardziej kojarzy się soczysta, wiosenna zieleń[1].

Każdy, kto chce zaszaleć w Dniu Świętego Patryka, może zdecydować się na strój skrzata! Dlaczego akurat właśnie on? Leprechauny to mityczne skrzaty, które od wieków zamieszkują Irlandię. Są raczej mało przyjemne i towarzyskie, ale dobrze wiedzą, gdzie kryje się legendarny skarb. Jak można się domyślać, nigdy nikomu nie wyjawiają tej tajemnicy. Strój skrzata na Świętego Patryka składa się m.in. z zielonego kapelusza i marynarki.


Mamy nadzieję, że powyższa charakterystyka pozwoliła Wam puścić wodze fantazji i wybrać najbardziej odpowiedni projekt dla realizacji pysznych słodyczy reklamowych! :)





Nie ma nic lepszego niż słodka celebracja!
Słodycze z logo nadadzą się na każdą okazję



Zastanawiasz się, co ucieszy miłośników słodyczy? Zamów pyszne cukierki z logo firmy! W ten sposób będziesz mógł podziękować klientom i kontrahentom. Gwarantujemy, że taki upominek szybko poprawi im humor. Krówki reklamowe wzbudzają pozytywne skojarzenia u odbiorców, dzięki czemu istnieje duża szansa, że ponownie skorzystają oni z oferty. Jest to świetna okazja na nawiązanie bliższej relacji pomimo dzielących barier językowych. Dzięki pamięci o datach ważnych dla naszego odbiorcy okazujemy mu na szacunek, a tym samym wnosimy relację na wyższy level.


Nie ma żadnych wątpliwości, że słodycze z logo firmy sprawdzą się na wszelkiego rodzaju eventach. Słodkości nie tylko pomogą Ci wyróżnić się w tłumie – przy okazji nie zajmą zbyt wiele miejsca na stoisku. Ponadto wniesienie jednej lub dwóch toreb cukierków reklamowych nie przysporzy takich problemów, jak dźwiganie pudeł z kubkami, czy koszulkami.


Nie tylko długopisy, breloczki, teczki czy notesy mogą być świetnym nośnikiem reklamy, w tej roli doskonale sprawdzą się też cukierki firmowe. Aby wzbudzić zainteresowanie klientów, zamów personalizowane słodkości. Zaprojektuj opakowania, które podkreślą osobowość marki, a nawet okoliczności. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zostaniesz pozytywnie zapamiętany.




Sprawdź naszą ofertę już dziś
Nic tak jak słodycze nie łączy ludzi!


Wszystkie nasze produkty mogą zostać wysłane zarówno lokalnie jak i globalnie. Dzięki systemowi weryfikacji po wpisaniu adresu możemy odpowiedzieć Wam gdzie uda nam się nadać przesyłkę, jak szybko zostanie dostarczona oraz ile będzie to kosztować.


Wysyłka do Danii, Irlandii, Holandii, Estonii, Niemiec? - Żaden kłopot. Skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej.


Chcesz skorzystać z własnego przewoźnika? Również mamy taką opcję.


Jesteśmy tutaj dla Ciebie, by napędzać Twój biznes.



14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page