top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Gdzie kupić Michałki? Kto produkuje Michałki? Czy mogę kupić Michałki z logo?


Czekoladowa słodycz personalizowana

Oryginalne mleczne czy może oblane w białej czekoladzie? Do każdego przemawia inny smak michałków reklamowych.

Michałek reklamowy
Michałek reklamowy oblany mleczną czekoladą

VS

Michałek reklamowy
Michałek reklamowy oblany białą czekoladą

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich klientów czekoladowym smakiem, to właśnie michałek z logo będzie idealnym rozwiązaniem. Słodycz zawinięta w etykietę z twoim logo wyróżni się na tle innych firm.


Nietypowe słodycze umilą każdemu czas oczekiwania na usługę, podczas popijania porannej kawy, a nawet gdy ktoś do Was zawita w biegu, to na pewno schowa słodycz na później.


Czasami słyszymy czy w swojej ofercie posiadamy tylko krówki reklamowe - odpowiedź już sami znacie znacie :) W sprzedaży oferujmy nie tylko krówki z logo (które realizujemy najszybciej), ale również: michałki reklamowe, czekolady i czekoladki reklamowe, trufle reklamowe, lizaki reklamowe, ciasteczka reklamowe, migdały reklamowe, cukierki reklamowe, mentosy reklamowe, cukier reklamowy, a nawet opakowania reklamowe. Tak na prawdę wszystko co słodkie lub ze słodkim związane i oczywiście może posiadać nadruk.


Wracając do tytułu bloga..


Michałki personalizowane - są to cukierki zawsze na topie, uwielbiane przez większość z nas. Mieszanka czekolady oraz orzechów, połączona z indywidualną obwolutą jest doskonałym pomysłem na zaskoczenie Twoich klientów. W 1 kilogramie mieści się około 62 sztuki michałka reklamowego.


Jeśli chodzi o naszą rolę, to po naszej stronie jest wyprodukowanie michałków personalizowanych, stworzenie projektu (nieodpłatnie). Swoją drogą etykiety drukujemy w kolorystyce CMYK. Przy przesyłaniu logotypu warto podać nam specyfikację koloru logotypu, abyśmy użyli poprawnej kolorystyki.


Standardowy termin realizacji michałków reklamowych wynosi 14 dni kalendarzowych od momentu akceptacji projektu. Czyli jak zamówisz dziś, to wysyłka odbędzie się dokładnie za 2 tygodnie!


Mimo wszystko, jeśli myślisz, że długo się czeka, to jesteśmy w stanie wysłać zamówienie jeszcze wcześniej niż standardowo. Mamy również realizację ekspresowe! Są one dogrywane indywidualnie w zależności od naszych mocy przerobowych i zapasu magazynowego.


To jak skusiliśmy postem na wypróbowanie naszych michałków reklamowych?


26 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page