top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Jak pożegnać się w pracy przechodząc na emeryturę? Co kupić na odejście z pracy? Podpowiadamy :)

Nie wiesz od czego zacząć? Zżyłeś się ze znajomymi w pracy? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś tak, to znaczy, że dobrze trafiłeś!

Pożegnania często bywają dla nas trudne..

Wszyscy szybko przywiązujemy się do osób i miejsca. Nie oszukujmy się, większość życia spędzamy w pracy. Tam wyczerpujemy naszą energię, siłę oraz umysł. W dniu kiedy przechodzisz na emeryturę czujesz ulgę, a zarazem przerażenie. Co teraz? Co dalej? Jak żyć? To jest odpowiedni czas, żeby właśnie zacząć żyć po swojemu! Nie trzeba liczyć kalorii, można delektować się słodyczami personalizowanymi! Jeśli teraz zapaliła się lampka w głowie, to bardzo dobrze. Krówki personalizowane, to idealny nie codzienny pomysł na pożegnanie się w pracy przy odejściu na emeryturę!


Czy jesteś pierwszą osobą z pracy, która odchodzi na emeryturę czy kolejną - nie ma znaczenia. Wszystko zależy od Ciebie czy chcesz w miłej atmosferze pożegnać się z kolegami po fachu czy w dobrym humorze. Na to wszystko mamy ciekawe, oryginalne pomysły. Przykładowo na krówce reklamowej możemy umieścić grafikę w stonowanym stylu i z klasycznym napisem "Odchodzę na emeryturę - twoje imię", "dziękuję za współpracę". Możemy również zrobić coś z humorem np. "emerytura, to najwyższy awans!" lub "przeszedłem na emeryturę i już nic nie muszę".

Zasłużony odpoczynek racz Ci dać… zaraz, pomyłka, to przecież wcale nie do grobu zsyłka, to tylko przejście na emerytury łono – od dziś to ZUS Twe życie kosztuje słono! Ciesz się więc przyszłymi latami, zarobiłeś na nie… obowiązkowymi składkami.

Inne pomysły na świętowanie swojej emerytury

Nasze personalizowane słodycze sprawdzą się nie tylko w ostatnim dniu pracy, ale na imprezie pożegnalnej! Tak, to nasza kolejna propozycja jak świętować z bliskimi swoje odejście na emeryturę. Wybór gości należy do Ciebie - nie musisz zapraszać osoby, z którą nie miałeś za dobrej relacji w pracy, lecz możesz to zrobić aby pozazdrościła Tobie twojego aktualnego wolnego czasu :) Uważaj też, bo znajomi mogą dla Ciebie przygotować niespodziewaną imprezę pożegnalną.

Kolejna propozycja inna niż poprzednie, to nic innego jak korzystanie z życia. Spakuj najpotrzebniejsze rzeczy i wyjedź gdzieś, gdzie zawsze marzyłeś. Możesz również pozwiedzać kraj lub wyruszyć w nieznane.


446 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page