top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Jakie dodatki do paczki? Co dodawać do paczek? Co do paczek z ubraniami? Podpowiadamy :)

Prowadzisz sklep internetowy? Wysyłasz zamówienia online?

Wysyłasz paczki do swoich klientów?

W tym artykule dowiesz się jak możesz pokazać swoim klientom, że ich doceniasz.

Co dołożyć do wysyłki?

Pomysły dodatków do paczek

Przede wszystkim nie oszczędzaj! Na kartonie, taśmie i upominkach. Wtedy Twój klient poczuje się wyjątkowy i doceniany przez Twoją firmę! Solidnie spakowane paczki z ubraniami, kosmetykami, akcesoriami czy produktami, sprawiają bardzo dobre pierwsze wrażenie. W późniejszym etapie, po otwarciu paczki, warto dodać karteczkę z podziękowaniem za zakup właśnie w Twojej firmie.


Warto dodawać do paczek próbkę swojej oferty jeśli np. sprzedajesz kosmetyki bądź perfumy. Również można dołączyć jakiś mały upominek w postaci naklejek, wizytówek z kodem qr.


Słodycze z logo Twojej Firmy!

Krówki z logo sklepu, idealnie się sprawdzą jako słodki upominek w przesyłanej przez Ciebie paczce. Przykładowo 25 kilogramów krówek u nas kosztuje 774,75 zł netto, co po przeliczeniu na sztukę wynosi około 50 groszy. Nie jest to duży koszt, jeśli masz około 1 600 sztuk krówek, to przy tej cenie zrealizujesz 550-800 paczek. W zależności czy swoim klientom będziesz dokładać 2 czy 3 sztuki takich właśnie personalizowanych krówek.

Jeśli krówki reklamowe do Ciebie nie przemawiają z różnych powodów np. dlatego, że nie są idealnie równe (gdyż jest to produkcja ręczna) lub są mało estetyczne, to polecamy czekoladki biznesowe. Prezentuje ich klasa oraz elegancja. Są pakowane w złotko, a na nie nakładana jest etykieta z Twoim logo.

Dodatkowo mamy możliwość nadruku dwustronnego, warto pomyśleć aby od wewnętrznej strony umieścić kilka miłych słów bądź uwzględnić rabat dla przyszłego zamówienia.


#prezent #personalizowanyprezent #personalizowanyupominek #słodyczepersonalizowane #krówkipersonalizowane #krówkiprezentowe


18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page