top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Jakie dodatki do paczki? Co dodawać do paczek? Co do paczek z ubraniami? Podpowiadamy :)

Prowadzisz sklep internetowy? Wysyłasz zamówienia online?

Wysyłasz paczki do swoich klientów?

W tym artykule dowiesz się jak możesz pokazać swoim klientom, że ich doceniasz.

Co dołożyć do wysyłki?

Pomysły dodatków do paczek

Przede wszystkim nie oszczędzaj! Na kartonie, taśmie i upominkach. Wtedy Twój klient poczuje się wyjątkowy i doceniany przez Twoją firmę! Solidnie spakowane paczki z ubraniami, kosmetykami, akcesoriami czy produktami, sprawiają bardzo dobre pierwsze wrażenie. W późniejszym etapie, po otwarciu paczki, warto dodać karteczkę z podziękowaniem za zakup właśnie w Twojej firmie.


Warto dodawać do paczek próbkę swojej oferty jeśli np. sprzedajesz kosmetyki bądź perfumy. Również można dołączyć jakiś mały upominek w postaci naklejek, wizytówek z kodem qr.


Słodycze z logo Twojej Firmy!

Krówki z logo sklepu, idealnie się sprawdzą jako słodki upominek w przesyłanej przez Ciebie paczce. Przykładowo 25 kilogramów krówek u nas kosztuje 774,75 zł netto, co po przeliczeniu na sztukę wynosi około 50 groszy. Nie jest to duży koszt, jeśli masz około 1 600 sztuk krówek, to przy tej cenie zrealizujesz 550-800 paczek. W zależności czy swoim klientom będziesz dokładać 2 czy 3 sztuki takich właśnie personalizowanych krówek.

Jeśli krówki reklamowe do Ciebie nie przemawiają z różnych powodów np. dlatego, że nie są idealnie równe (gdyż jest to produkcja ręczna) lub są mało estetyczne, to polecamy czekoladki biznesowe. Prezentuje ich klasa oraz elegancja. Są pakowane w złotko, a na nie nakładana jest etykieta z Twoim logo.

Dodatkowo mamy możliwość nadruku dwustronnego, warto pomyśleć aby od wewnętrznej strony umieścić kilka miłych słów bądź uwzględnić rabat dla przyszłego zamówienia.45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page