top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Jakie są najlepsze opakowania na słodycze reklamowe? Opakowanie torebka, kwiatek, poduszka..? :)

Czy wiesz, że możesz obdarować swoich klientów, pracowników, rodzinę lub znajomych naszymi słodyczami reklamowymi w gustownym opakowaniu reklamowym?

Zamień kartony na opakowania personalizowane

Może zacznę od początku.. :)


Krówki reklamowe powinny kusić nie tylko po przez swoją słodycz, ale po przez elegancki wygląd. Stąd nasz pomysł na krówkę personalizowaną z własnym oryginalnym pomysłem na wizytówkę dla Twojej firmy!


Poniżej kilka słów o opakowaniach na cukierki, które oferujemy naszym klientom.


Opakowanie poduszka: proponujemy dwa wymiary pudełka, jedno jest bardziej podłużne, a drugie kwadratowe. Z tego względu w jednym opakowaniu zmieści się większa ilość naszych słodyczy personalizowanych, a w drugim mniejsza. W zależności od okazji dzielenia się słodyczami posiadamy właśnie dwie alternatywy. Samo opakowanie prezentuje się jak poniżej.

Opakowanie Poduszka
Opakowanie Poduszka 1
Opakowanie Poduszka
Opakowanie Poduszka 2

Opakowanie torebka; prezentuje się inaczej niż poduszka, ponieważ z dołu jest szersza, a im wyżej tym węższa. Pojemność opakowania jest duża, jeśli konfekcjonujemy opakowanie torebkę w krówki reklamowe, to nawet 15 sztuk nam się zmieści.

Opakowanie Torebka
Opakowanie Torebka

Opakowanie kwiatek: tutaj znów proponujemy dwie wielkości opakowania. Opakowanie te, pięknie się prezentuje, z pozoru wygląda jak sześcian, a z góry widać piękny kwiat.

Kwiatek mały
Opakowanie Kwiatek Mały

Kwiatek duży
Opakowanie Kwiatek Duży

Opakowanie display: sprawdzi się przy konfekcjonowaniu większych ilości słodyczy.

Opakowanie Display Mały

Opakowanie Display Duży

Opakowanie kuferek: jest ciekawą propozycją, ponieważ idealnie sprawdzi się na spotkanie biznesowe. Z góry opakowania jest uchwyt, który dodaje mu swojego uroku.

Kuferek L

Kuferek M

Woreczki celofanowe: woreczek nie jest logowany, ale jest przezroczysty, więc od razu można zobaczyć spakowane w nim słodkości. Jest przejrzysty i lśniący. Detalu dodaje wstążka, która pięknie się komponuje w całości.

Woreczek strunowy również proponujemy naszym klientom, który idealnie sprawdza się na przechowywanie i w transporcie.


A może masz pomysł na inne opakowanie niż oferuje nasza firma DULCE? Napisz do nas na email swoją wizję, a pomyślimy czy uda nam się zrealizować Twoją koncepcję!


14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page