top of page
  • Zdjęcie autorakrówki reklamowe

Co zrobić by klienci nie zapomnieli wypadu do mojego hotelu? Jak zostać miło zapamiętanym?


Posiadasz luksusowy apartament w centrum miasta? A może w górach lub nad morzem? Chcesz by został on miło zapamiętany? To dobrze trafiłeś!

Luksusowy aparatament - dla gości słodki upominek

Przychodzimy do Ciebie z propozycją kreatywnie słodkiej reklamy


Personalizowane słodycze w awangardowej obwolucie idealnie sprawdzą się również w twoim hotelu! Czekoladki biznes class prezentują się fenomenalnie. Pyszna mleczna czekolada z nadzieniem pistacjowym lub czekoladowym, pakowana w elegancką złotą obwolutę. Na złotko przyklejana jest etykieta z Twoim indywidualnym pomysłem, logotypem, zdjęciem, tekstem - po prostu czym sobie zapragniesz.

Krówka reklamowa
Przykładowa krówka reklamowa hotelu Renters

Nie przemawiają do Ciebie te smaki?

Nic nie szkodzi, mamy również klasyczne czekoladki belgijskie, czekoladki long gold o nadzieniu latte macchiato, truskawka oraz orzech laskowy​.


Boisz się, że w lato się roztopią, a klienci ubrudzą?

Tutaj również przychodzimy z koncepcją. Krówki reklamowe - nie tylko idealne na cieplejsze dni, ale również są realizowane najszybciej! Po za powyższymi słodyczami w ciepłe dni sprawdzają się również Lizaki reklamowe, cukierki reklamowe, mentosy reklamowe.

Idealnie do kawy wpasują się ciasteczka reklamowe bądź sama słodycz czyli cukier reklamowy z twoim logo!

Krówka reklamowa
Przykładowa krówka reklamowa hotelu Aries

Klasyka sama w sobie..

to z kolei krówki reklamowe. Ręcznie zawijane ciągutki z Twoim logo. Słodki poczęstunek idealny na recepcję czy nawet w pokoju hotelowym.

Krówka reklamowa - ciągutka

A ty jesteś zwolennikiem kruchych krówek personalizowanych czy ciągutek?

Kawa tylko ze słodyczami

Słodycze personalizowane nie tylko do hotelu ale..

Nasze słodkości idealnie współgrają z kawą. Zamiast cukru reklamowego jesteśmy zwolennikami cukierków reklamowych i ciasteczek reklamowych. Dlatego pasują nie tylko do hoteli, ale kawiarni czy cukierni. Twój lokal może zostać zapamiętany na dłużej, ponieważ cukierek reklamowy może zostać zabrany na wynos, a pięknie zrobiona etykieta nie musi wylądować w koszu na śmieci, a w torebce klientki.11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page